home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1253 W tym miesiącu 22300
1234
maszyny budowlane RSS Feed

maszyny budowlane

ZESTAW DO WODY HYDRONETKA WIERTNICA OTWORNICA

299PLN

K.S. DIAMENT

Zestaw do wody hydronetka wiertnica otwornica

Wiertarka  Bosch GSB 1600 RE

290PLN

Elcom-Net

Wiertarka Bosch GSB 1600 RE

Bosch GSB 1600 RE Wiertarka udarowa GSB 1600 RE, Najszybsza w swojej klasie, Wysoka moc 750 W zapewnia szybkie tempo pracy, Kompaktowa konstrukcja optymalną wygodę obsługi, Wytrzymała, metalowa obudowa przekładni gwarantuje urządzeniu długą żywotn...

WIERTNICA HILTI DD-160E

4500PLN

K.S. DIAMENT

Wiertnica hilti dd – 160e

UŻYWANA WIERTNICA HILTI DD-160E Do wiercenia najlepsza wiertnica HILTI DD Specyfikacja: - Wiertnica posiada silnik z bardzo wysokim momentem obrotowym, przez co jest bardzo wydajna. - Czytelny panel kontrolny, wskaźnik serwisowy (sygnalizacja w...

Szlifierka kątowa

290PLN

Elektrocomp-Light

Szlifierka kątowa

SZLIFIERKA KĄTOWA BOSCH GWS 850 CE model z regulacją obrotów Dane techniczne Moc 850W Średnica tarczy 125mm Zakres regulacji obrotów 2.800 - 11.000 obr/min Gwint wrzeciona M14 Waga: 1,5kg Constans electronic Ogranicznik prądu rozr...

Odkurzacz GAS 25 Professional

1200PLN

Elcom-Net

Odkurzacz GAS 25 Professional

Kompaktowy odkurzacz do zastosowań mobilnych Łatwy w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji Wysoka skuteczność i stała moc ssania dzięki automatycznemu systemowi elektromagnetycznego oczyszczania filtra Plus-clean Zasto...

WKRĘTARKO-WIERTARKA

450PLN

Elektrocomp-Light

WKRĘTARKO-WIERTARKA

AKUMULATOROWA DWUBIEGOWA WKRĘTARKO-WIERTARKA UDAROWA BOSCH GSB 14,4-2 PROFESSIONAL 1 akumulator 1.5Ah DANE TECHNICZNE zasilanie akumulator - 14,4V/1,5Ah/NiCd max. moment obrotowy twardy - 36Nm max. moment obrotowy miękki - 20Nm max. średn. w...

DRABINA ALUMINIOWA TRZYELEMENTOWA 3X7

231PLN

TEAM

Dodaj Aukcję

Wyszukiwarka

Kategorie Ogłoszeń