home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1013 W tym miesiącu 22830
1234
maszyny budowlane RSS Feed

maszyny budowlane

LASER KRZYŻOWY

525PLN

TEAM

LASER KRZYŻOWY

LASER KRZYŻOWY BOSCH MODEL PLL 360 + STATYW BOSCH Charakterystyka produktu: Automatyczna, samoczynna niwelacja w ciągu paru sekund - dokładna, szybka praca bez konieczności ręcznego ustalania pozycji urządzenia . Wysokiej klasy, jasne światł...

WIERTNICA HILTI DD-160E

4500PLN

K.S. DIAMENT

Wiertnica hilti dd – 160e

UŻYWANA WIERTNICA HILTI DD-160E Do wiercenia najlepsza wiertnica HILTI DD Specyfikacja: - Wiertnica posiada silnik z bardzo wysokim momentem obrotowym, przez co jest bardzo wydajna. - Czytelny panel kontrolny, wskaźnik serwisowy (sygnalizacja w...

WKRĘTARKO-WIERTARKA

450PLN

Elektrocomp-Light

WKRĘTARKO-WIERTARKA

AKUMULATOROWA DWUBIEGOWA WKRĘTARKO-WIERTARKA UDAROWA BOSCH GSB 14,4-2 PROFESSIONAL 1 akumulator 1.5Ah DANE TECHNICZNE zasilanie akumulator - 14,4V/1,5Ah/NiCd max. moment obrotowy twardy - 36Nm max. moment obrotowy miękki - 20Nm max. średn. w...

DRABINA ALUMINIOWA TRZYELEMENTOWA 3X7

231PLN

TEAM

Odkurzacz GAS 25 Professional

1200PLN

Elcom-Net

Odkurzacz GAS 25 Professional

Kompaktowy odkurzacz do zastosowań mobilnych Łatwy w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji Wysoka skuteczność i stała moc ssania dzięki automatycznemu systemowi elektromagnetycznego oczyszczania filtra Plus-clean Zasto...

ZESTAW DO WODY HYDRONETKA WIERTNICA OTWORNICA

299PLN

K.S. DIAMENT

Zestaw do wody hydronetka wiertnica otwornica

Wiertarka  Bosch GSB 1600 RE

290PLN

Elcom-Net

Wiertarka Bosch GSB 1600 RE

Bosch GSB 1600 RE Wiertarka udarowa GSB 1600 RE, Najszybsza w swojej klasie, Wysoka moc 750 W zapewnia szybkie tempo pracy, Kompaktowa konstrukcja optymalną wygodę obsługi, Wytrzymała, metalowa obudowa przekładni gwarantuje urządzeniu długą żywotn...

Dodaj Aukcję

Wyszukiwarka

Kategorie Ogłoszeń