home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2083 W tym miesiącu 39780
1234
maszyny budowlane RSS Feed

maszyny budowlane

WIERTNICA HILTI DD-160E

4500PLN

K.S. DIAMENT

Wiertnica hilti dd – 160e

UŻYWANA WIERTNICA HILTI DD-160E Do wiercenia najlepsza wiertnica HILTI DD Specyfikacja: - Wiertnica posiada silnik z bardzo wysokim momentem obrotowym, przez co jest bardzo wydajna. - Czytelny panel kontrolny, wskaźnik serwisowy (sygnalizacja w...

Szlifierka kątowa

290PLN

Elektrocomp-Light

Szlifierka kątowa

SZLIFIERKA KĄTOWA BOSCH GWS 850 CE model z regulacją obrotów Dane techniczne Moc 850W Średnica tarczy 125mm Zakres regulacji obrotów 2.800 - 11.000 obr/min Gwint wrzeciona M14 Waga: 1,5kg Constans electronic Ogranicznik prądu rozr...

MŁOT KUJĄCY

1440PLN

Elektrocomp-Light

MŁOT KUJĄCY

MŁOT KUJĄCY firmy HITACHI model H41MB Dane techniczne: Liczba udarów 3000 uderzeń/min Masa 5,10 kg Max. energia udaru 10,00 J Moc 930,00 W Charakterystyka produktu: funkcjonalna i wytrzymała obudowa, całkowita długość 430mm mech...

LASER KRZYŻOWY

525PLN

TEAM

LASER KRZYŻOWY

LASER KRZYŻOWY BOSCH MODEL PLL 360 + STATYW BOSCH Charakterystyka produktu: Automatyczna, samoczynna niwelacja w ciągu paru sekund - dokładna, szybka praca bez konieczności ręcznego ustalania pozycji urządzenia . Wysokiej klasy, jasne światł...

ZESTAW DO WODY HYDRONETKA WIERTNICA OTWORNICA

299PLN

K.S. DIAMENT

Zestaw do wody hydronetka wiertnica otwornica

Wiertarka  Bosch GSB 1600 RE

290PLN

Elcom-Net

Wiertarka Bosch GSB 1600 RE

Bosch GSB 1600 RE Wiertarka udarowa GSB 1600 RE, Najszybsza w swojej klasie, Wysoka moc 750 W zapewnia szybkie tempo pracy, Kompaktowa konstrukcja optymalną wygodę obsługi, Wytrzymała, metalowa obudowa przekładni gwarantuje urządzeniu długą żywotn...

Odkurzacz GAS 25 Professional

1200PLN

Elcom-Net

Odkurzacz GAS 25 Professional

Kompaktowy odkurzacz do zastosowań mobilnych Łatwy w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji Wysoka skuteczność i stała moc ssania dzięki automatycznemu systemowi elektromagnetycznego oczyszczania filtra Plus-clean Zasto...

Dodaj Aukcję

Wyszukiwarka

Kategorie Ogłoszeń