home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1253 W tym miesiącu 22300
1234
Aukcje RSS Feed

Aukcje

Aukcje to strona na której możesz zamieścić produkty i usługi na sprzedaż

Laliki – działka z widokiem

23754PLN

Nieruchomości POLONIA

Laliki – działka z widokiem

LALIKI - do sprzedania piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 642 mkw. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 67 m długości i 10 m szerokości. Działka pięknie usytuowana w bliskości lasu, z pięknymi górskimi widokami. Miejsce z k...

maszyny budowlane

19950,00PLN

Roboty Ziemne Hańderek Józef

maszyny budowlane

Sprzedam kompresor przewoźny MANNESSMAN DEMAG DS71 w bardzo dobrym stanie o podwyższonym ciśnieniu do 14 bar, gotowy do pracy po przeglądzie i wymianie seperatora i oleju w sprężarce oraz wymianie zaworu regulacji pracy turbiny śrubowej. Zainteresowa...

WIERTNICA HILTI DD-160E

4500PLN

K.S. DIAMENT

Wiertnica hilti dd – 160e

UŻYWANA WIERTNICA HILTI DD-160E Do wiercenia najlepsza wiertnica HILTI DD Specyfikacja: - Wiertnica posiada silnik z bardzo wysokim momentem obrotowym, przez co jest bardzo wydajna. - Czytelny panel kontrolny, wskaźnik serwisowy (sygnalizacja w...

Nieruchomości POLONIA

Hala pod wynajem

Pilnie poszukuję hali do wynajęcia dla klienta o pow 1000 mkw oraz wysokości ok 8 m dla klienta w okolicach Bielska-Białej oraz Żywca

Jeleśnia – działka w spokojnej okolicy

80000PLN

Nieruchomości POLONIA

JELEŚNIA - Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1906 mkw. Działka bardzo atrakcyjnie zlokalizowana blisko centrum przy węźle komunikacyjnym łączącym Korbielów oraz Żywiec. Dojazd całoroczny drogą gminną, odśnieżaną w zimie, natomiast ...

Żywiec – działka budowlana

100000PLN

Nieruchomości POLONIA

Żywiec – działka budowlana

ŻYWIEC - do sprzedania działka budowlana o pow 12,5 ara częściowo ogrodzona. Kształtem przypomina prostokąt o wymiarach: dł ok 50m i szer ok 25m. Działka posiada niewielkie nachylenie w kierunku wschodnim. W granicy działki dostępne są media: prąd, s...

Bruzdownica GNF 35 CA Professional

1450PLN

Elcom-Net

Opatentowany system uszczelniający gwarantuje wyjątkową trwałość System Constant Electronic utrzymuje stałą prędkość obrotową nawet przy zwiększonym obciążeniu Wygodna obsługa dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści oraz wielu możliwym pozycj...

Dodaj Aukcję

Wyszukiwarka

Kategorie Ogłoszeń