home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2083 W tym miesiącu 39780
1234
Aukcje RSS Feed

Aukcje

Aukcje to strona na której możesz zamieścić produkty i usługi na sprzedaż

WIERTNICA HILTI DD-160E

4500PLN

K.S. DIAMENT

Wiertnica hilti dd – 160e

UŻYWANA WIERTNICA HILTI DD-160E Do wiercenia najlepsza wiertnica HILTI DD Specyfikacja: - Wiertnica posiada silnik z bardzo wysokim momentem obrotowym, przez co jest bardzo wydajna. - Czytelny panel kontrolny, wskaźnik serwisowy (sygnalizacja w...

DRABINA ALUMINIOWA TRZYELEMENTOWA 3X7

231PLN

TEAM

Rychwałd — działka blisko lasu

50000PLN

Nieruchomości POLONIA

RYCHWAŁD - do sprzedania pięknie położona, widokowa działka idealnie nadająca się pod rekreację. Piękne, górskie widoki, cisza, spokój to atuty tej działki. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa letniskowa. Działka ma powierzc...

Szlifierka kątowa

290PLN

Elektrocomp-Light

Szlifierka kątowa

SZLIFIERKA KĄTOWA BOSCH GWS 850 CE model z regulacją obrotów Dane techniczne Moc 850W Średnica tarczy 125mm Zakres regulacji obrotów 2.800 - 11.000 obr/min Gwint wrzeciona M14 Waga: 1,5kg Constans electronic Ogranicznik prądu rozr...

Rajcza – dom do wynajęcia

1100PLN

Nieruchomości POLONIA

Rajcza – dom do wynajęcia

RAJCZA - dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok 165 mkw ( pow całkowita 199 mkw ) na ok 8,70 arowej, prostokątnej działce. Dom wybudowany w 2002r., wykonany solidnie, o wysokim standardzie. Na parterze znajduje się pokój, salon z kominkiem, c...

Mikołajki – Mazury! Osiedle na Górce – działka

160000PLN

Nieruchomości POLONIA

MIKOŁAJKI - MAZURY !!! OSIEDLE NA GÓRCE - Do sprzedania działka budowlana położona w południowo - zachodniej części miasta, blisko centrum - prestiżowa dzielnica Osiedle na górce. Bezpośredni dojazd do działki jest drogą asfaltową. Odle...

Sopotnia Mała – działka budowlana

55000PLN

Nieruchomości POLONIA

SOPOTNIA MAŁA - do sprzedaży piękna działka budowlana, widokowa w kształcie prostokąta o powierzchni 14 arów. Cicha i piękna, spokojna okolica w bliskości rzeki i lasu u podnóża góry Romanki która może stać się odskocznią ...

Dodaj Aukcję

Wyszukiwarka

Kategorie Ogłoszeń