home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1663 W tym miesiącu 34110
Lokalizacja: Woj.: Wielkopolskie, powiat: , miasto: 60-161 Poznań, ulica: ul. Jawornicka 8 lok. 403.

"Adversus"

„Adversus” Reklama Wielkoformatowa Sp. z o.o. Nośniki wielkoformatowe

Certyfikat 2012
11093 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Firma ADVERSUS Rekalama Wielkoformatowa Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych z wykorzystaniem niestandardowych, wielkoformatowych powierzchni ekspozycyjnych, jak również powierzchni na środkach komunikacji miejskiej. Posiadamy 9 – letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na nośnikach zewnętrznych.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy nośniki wielkoformatowe na budynkach w prestiżowych miejscach w ponad 100 miastach Polski, jak i również na środkach komunikacji miejskiej. Realizujemy także ekspozycje wg. indywidualnego zapotrzebowania naszych Klientów ; wyszukujemy nowe powierzchnie określając ich przydatność w kampanii. Oferujemy także kasetony podświetlane, jak i również wykonujemy malowidła ścienne.

Kompleksowa obsluga kampanii

Oferujemy swoim Klientom kompleksową obsługę kampanii reklamowych poczynając od planowania i wyboru najbardziej odpowiednich lokalizacji reklamowych, po druk i montaż grafik oraz monitoring.

Jakość

Dzięki swojemu 9-letniemu doświadczeniu na rynku reklamy zewnętrznej gwarantujemy swoim Klientom wysoką jakość oferowanych usług. Nasze lokalizacje są umieszczone w najbardziej prestiżowych miejscach (ścisłe centra miast, Rynki Staromiejskie) co zapewnia bardzo wysoką widoczność. Kompetentny zespół zapewnia odpowiedni dobór lokalizacji zgodnie z zamierzeniem konkretnej kampanii reklamowej, a wykwalifikowana ekipa montażowa gwarantuje szybki i sprawny montaż.

Druk

Współpracujemy z drukarniami specjalizującymi się w druku wielkoformatowym gwarantując Państwu druk o bardzo wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Gwarancja na druk wynosi 3 lata.

Raport

Na życzenie Klienta sporządzamy raport z każdej przeprowadzonej kampanii zawierający dokumentację zdjęciową.

"Adversus" Reklama Wielkoformatowa Sp. z o.o. Nośniki wielkoformatowe, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodatkowe informacje o firmie

  • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
  • Lista: 10 grudnia 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 60950c58fd22f70e