home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Łódzkie, powiat: Łódź, miasto: Łódź, ulica: Zakładowa.

English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie

English Corner Szkoła Języka Angielskiego

Certyfikat 2012
16690 liczba wyświetleń, 4 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

Zapraszamy wszystkie Dzieci z Olechowa, Janowa i okolic na lekcje języka angielskiego w nowej szkole English Corner na Olechowie, przy ul. Zakładowej86. Prowadziny kursy dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge od poziomu Cambridge Starters do CAE i CPE. Zapewniamy profesjonalną kadrę nauczycielską, ciekawe i inspirujące materiały dydaktyczne oraz spójny i efektywny program nauczania.


Dawniej…

Kim jesteśmy?

Centrum Kursów „Master” tworzą nauczyciele angielskiego, którzy kochają swoją pracę. Nie jesteśmy kolejną komercyjną firmą, w której każdy Klient i pracownik jest anonimowy. Chcemy, aby nasi Uczniowie wiedzieli, że są dla nas wyjątkowi i najważniejsi. Co więcej, wszyscy pracujący z nami nauczyciele posiadają pełne wykształcenie filologiczne i metodyczne (magister filologii angielskiej z ukończnym kursem metodycznem) oraz doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć językowych (grupowych, indywidualnych, ogólnych, specjalistycznych, dla dorosłych, młodzieży i dzieci). 

 

 Oferujemy angielski z dojazdem na terenie Łodzi!

Z nami skuteczna nauka angielskiego stanie się przyjemnością!

 

Po co się wysilać?

Język angielski jest narzędziem niezbędnym do funkcjonowania w nowoczesnym świecie. Jego znajomość gwarantuje skuteczność na rynku pracy i pozwala nawiązywać kontakty biznesowe za granicą. Pracownicy władający językiem angielskim są bardziej efektywni, ponieważ mogą wykorzystywać anglojęzyczne źródła wiedzy i informacji. Coraz bardziej intensywna współpraca polskich przedsiębiorstw z firmami i instytucjami Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych czy Kanady sprawia, że zagraniczni inwestorzy odwiedzają Łódź w poszukiwaniu partnerów biznesowych. Aby się z nimi porozumieć konieczna jest znajomość tak uniwersalnego języka jakim jest właśnie język angielski. 

 

NASZE KURSY

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych, zarówno język ogólny, jak i specjalistyczny

Dla każdego zgłaszającego się do nas Ucznia przygotowujemy specjalnie dobrany program nauczania.

1. Określamy poziom znajomości języka na podstawie testu wstępnego i rozmowy po angielsku;

2. Określamy cele, jakie Uczeń chce osiągnąć — poprawić płynność komunikacji, poszerzyć słownictwo z konkretnej dziedziny (informatyka, turystyka, kultura) etc;

3. Ustalamy harmonogram zajęć i podręcznik, na którym oprze się kurs.

4. Na zakończenie danego poziomu nauczania przeprowadzamy test, którego wynik pokaże, jakie postępy udało się osiągnąć.

Oprócz podręcznika korzystamy na lekcjach z materiałów autentycznych—filmów, piosenek, literatury anglojęzycznej dostosowanej do poziomu zaawansowania.

Zapraszamy do wspólnej nauki!

English Corner Szkoła Języka Angielskiego, 4.8 out of 5 based on 13 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo: Języki obce - nauka, Szkoły języków obcych, Szkolenia, kursy, undefined, undefined, undefined, undefined
 • Nazwa firmy: English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie
 • NIP: 7282742471
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 92-402
 • Ulica: Zakładowa
 • Województwo: Łódzkie
 • Miejscowość: Łódź
 • Nr budynku: 86
 • Powiat: Łódź
 • Osoba kontaktowa: Karolina Wodarczyk
 • Adres e-mail: englishcorner-lodz@wp.pl
 • Nr telefonu: 514756067
 • Adres strony internetowej: englishcorner-lodz.pl
 • Kategorie szczegółowe: szkoła języka angielskiego, kursy językowe, nauka języków obcych
 • Obszar działalności firmy: ŁÓDŹ, Wiśniowa Góra, Andrespol
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 27 grudnia 2015
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 21951dd75caa161e

  

7 Odpowiedzi na “English Corner Szkoła Języka Angielskiego”

  Opinie o firmie English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie

 1. Nasza współpraca z Panią Karolina trwała 3 lata – i ta długość jest najlepszą rekomendacją jakości (przed zajęciami z Panią Karoliną zmarnowaliśmy jeden rok z native speaker’em). W tym czasie przygotowała naszego syn do egzaminów PET, FCE i CAE. Jest osobą kompetentną, rzeczową, zorganizowaną i sumienną a równocześnie elastyczną (zdarzało się nam zmieniać termin a nawet miejsce lekcji). Doskonale potrafiła wyczuć moment kiedy należało „odpuścić” a kiedy można było znacznie zwiększyć wymagania. Do tego jest sympatyczna i nigdy nie było problemu aby syn spędził z nią na nauce dodatkowe 2 godziny.

 2. Pani Karolina to niezwykły człowiek, doskonały specjalista i wyjątkowy nauczyciel. Jej rzetelność, sumienność, punktualność, pedanteria w przygotowywaniu zajęć, niesamowita różnorodność stosowanych metod pracy, indywidualne podejście do ucznia, ogromna kreatywność, elastyczność, humor i uśmiech sprawiają, że lekcje to naprawdę przyjemność. Mój syn z niecierpliwością czeka na każde spotkanie. Mam nadzieję, że już wkrótce ja także zostanę jej uczennicą.

 3. Małgorzata na 28 listopada 2013 @

  Od pół roku jestem klientem szkoły Master. Zajęcia prowadzone przez panią Karolinę Wodarczyk cechuje wysoki poziom merytoryczny i metodyczny oraz dobra, inspirująca atmosfera. Zajęcia są „skrojone na miarę” – dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia. Szczególnie polecam dla tych z Państwa, którzy stracili nadzieję, że angielski stanie się ich drugim językiem. Entuzjazm i pedagogiczne umiejętności pani Karoliny motywują do działania!

 4. POLECAM W 100%! Zarówno wiedza jak i zdolność jej przekazania stoją tu na najwyższym poziomie. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła, nauczyciele cierpliwi i wyrozumiali. Dzięki Karolinie zdałem CAE na A! :D

 5. Naprawdę polecam tę szkołę, rzadko zdarza się aby ktoś miał w sobie tyle pasji no i cierpliwości oczywiście:) JESZCZE RAZ POLECAM

 6. LEKCJE ANGIELSKIEGO na 31 lipca 2013 @

  Lekcje świetne. Dzięki Pani Karolinie mój syn nie tylko zna angielski i umie się nim posługiwać, ale przede wszystkim lubi ten język! Dziękuję!

Trackbacks/Pingbacks

 1. solars.biz

Dodaj opinię

English Corner Szkoła Języka Angielskiego
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Zakładowa 86/
92-402 Łódź
powiat Łódź woj. Łódzkie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

English Corner Szkoła Języka Angielskiego

Inne ogłoszenia użytkownika: Master Kursy

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Ostatnio dodane przez Master Kursy »

Nauka i szkolnictwo