home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Łódzkie, powiat: Łódź, miasto: Łódź, ulica: Zakładowa.

English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie

English Corner Szkoła Języka Angielskiego

Certyfikat 2012
15750 liczba wyświetleń, 16 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

Zapraszamy wszystkie Dzieci z Olechowa, Janowa i okolic na lekcje języka angielskiego w nowej szkole English Corner na Olechowie, przy ul. Zakładowej86. Prowadziny kursy dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge od poziomu Cambridge Starters do CAE i CPE. Zapewniamy profesjonalną kadrę nauczycielską, ciekawe i inspirujące materiały dydaktyczne oraz spójny i efektywny program nauczania.


Dawniej…

Kim jesteśmy?

Centrum Kursów „Master” tworzą nauczyciele angielskiego, którzy kochają swoją pracę. Nie jesteśmy kolejną komercyjną firmą, w której każdy Klient i pracownik jest anonimowy. Chcemy, aby nasi Uczniowie wiedzieli, że są dla nas wyjątkowi i najważniejsi. Co więcej, wszyscy pracujący z nami nauczyciele posiadają pełne wykształcenie filologiczne i metodyczne (magister filologii angielskiej z ukończnym kursem metodycznem) oraz doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć językowych (grupowych, indywidualnych, ogólnych, specjalistycznych, dla dorosłych, młodzieży i dzieci). 

 

 Oferujemy angielski z dojazdem na terenie Łodzi!

Z nami skuteczna nauka angielskiego stanie się przyjemnością!

 

Po co się wysilać?

Język angielski jest narzędziem niezbędnym do funkcjonowania w nowoczesnym świecie. Jego znajomość gwarantuje skuteczność na rynku pracy i pozwala nawiązywać kontakty biznesowe za granicą. Pracownicy władający językiem angielskim są bardziej efektywni, ponieważ mogą wykorzystywać anglojęzyczne źródła wiedzy i informacji. Coraz bardziej intensywna współpraca polskich przedsiębiorstw z firmami i instytucjami Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych czy Kanady sprawia, że zagraniczni inwestorzy odwiedzają Łódź w poszukiwaniu partnerów biznesowych. Aby się z nimi porozumieć konieczna jest znajomość tak uniwersalnego języka jakim jest właśnie język angielski. 

 

NASZE KURSY

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych, zarówno język ogólny, jak i specjalistyczny

Dla każdego zgłaszającego się do nas Ucznia przygotowujemy specjalnie dobrany program nauczania.

1. Określamy poziom znajomości języka na podstawie testu wstępnego i rozmowy po angielsku;

2. Określamy cele, jakie Uczeń chce osiągnąć — poprawić płynność komunikacji, poszerzyć słownictwo z konkretnej dziedziny (informatyka, turystyka, kultura) etc;

3. Ustalamy harmonogram zajęć i podręcznik, na którym oprze się kurs.

4. Na zakończenie danego poziomu nauczania przeprowadzamy test, którego wynik pokaże, jakie postępy udało się osiągnąć.

Oprócz podręcznika korzystamy na lekcjach z materiałów autentycznych—filmów, piosenek, literatury anglojęzycznej dostosowanej do poziomu zaawansowania.

Zapraszamy do wspólnej nauki!

English Corner Szkoła Języka Angielskiego, 4.8 out of 5 based on 13 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo: Języki obce - nauka, Szkoły języków obcych, Szkolenia, kursy, undefined, undefined, undefined, undefined
 • Nazwa firmy: English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie
 • NIP: 7282742471
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 92-402
 • Ulica: Zakładowa
 • Województwo: Łódzkie
 • Miejscowość: Łódź
 • Nr budynku: 86
 • Powiat: Łódź
 • Osoba kontaktowa: Karolina Wodarczyk
 • Adres e-mail: englishcorner-lodz@wp.pl
 • Nr telefonu: 514756067
 • Adres strony internetowej: englishcorner-lodz.pl
 • Kategorie szczegółowe: szkoła języka angielskiego, kursy językowe, nauka języków obcych
 • Obszar działalności firmy: ŁÓDŹ, Wiśniowa Góra, Andrespol
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 27 grudnia 2015
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 21951dd75caa161e

  

7 Odpowiedzi na “English Corner Szkoła Języka Angielskiego”

  Opinie o firmie English Corner Szkoła Języka Angielskiego na Olechowie

 1. Nasza współpraca z Panią Karolina trwała 3 lata – i ta długość jest najlepszą rekomendacją jakości (przed zajęciami z Panią Karoliną zmarnowaliśmy jeden rok z native speaker’em). W tym czasie przygotowała naszego syn do egzaminów PET, FCE i CAE. Jest osobą kompetentną, rzeczową, zorganizowaną i sumienną a równocześnie elastyczną (zdarzało się nam zmieniać termin a nawet miejsce lekcji). Doskonale potrafiła wyczuć moment kiedy należało „odpuścić” a kiedy można było znacznie zwiększyć wymagania. Do tego jest sympatyczna i nigdy nie było problemu aby syn spędził z nią na nauce dodatkowe 2 godziny.

 2. Pani Karolina to niezwykły człowiek, doskonały specjalista i wyjątkowy nauczyciel. Jej rzetelność, sumienność, punktualność, pedanteria w przygotowywaniu zajęć, niesamowita różnorodność stosowanych metod pracy, indywidualne podejście do ucznia, ogromna kreatywność, elastyczność, humor i uśmiech sprawiają, że lekcje to naprawdę przyjemność. Mój syn z niecierpliwością czeka na każde spotkanie. Mam nadzieję, że już wkrótce ja także zostanę jej uczennicą.

 3. Małgorzata na 28 listopada 2013 @

  Od pół roku jestem klientem szkoły Master. Zajęcia prowadzone przez panią Karolinę Wodarczyk cechuje wysoki poziom merytoryczny i metodyczny oraz dobra, inspirująca atmosfera. Zajęcia są „skrojone na miarę” – dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia. Szczególnie polecam dla tych z Państwa, którzy stracili nadzieję, że angielski stanie się ich drugim językiem. Entuzjazm i pedagogiczne umiejętności pani Karoliny motywują do działania!

 4. POLECAM W 100%! Zarówno wiedza jak i zdolność jej przekazania stoją tu na najwyższym poziomie. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła, nauczyciele cierpliwi i wyrozumiali. Dzięki Karolinie zdałem CAE na A! :D

 5. Naprawdę polecam tę szkołę, rzadko zdarza się aby ktoś miał w sobie tyle pasji no i cierpliwości oczywiście:) JESZCZE RAZ POLECAM

 6. LEKCJE ANGIELSKIEGO na 31 lipca 2013 @

  Lekcje świetne. Dzięki Pani Karolinie mój syn nie tylko zna angielski i umie się nim posługiwać, ale przede wszystkim lubi ten język! Dziękuję!

Trackbacks/Pingbacks

 1. solars.biz

Dodaj opinię

English Corner Szkoła Języka Angielskiego
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Zakładowa 86/
92-402 Łódź
powiat Łódź woj. Łódzkie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

English Corner Szkoła Języka Angielskiego

Inne ogłoszenia użytkownika: Master Kursy

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Ostatnio dodane przez Master Kursy »

Nauka i szkolnictwo