home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1133 W tym miesiącu 41800
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: 01-780 Warszawa, ulica: ul. Broniewskiego 23.

B-OK SCHOOL

B-OK School BUILD YOUR FUTURE WITH B-OK SCHOOL

Certyfikat 2012
11170 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

B-OK SCHOOL to kameralna, szkoła językowa położona w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Warszawy, umiejscowiona na granicy dwóch dzielnic: Żoliborz i Bielany, a jednocześnie w zacisznym, sprzyjającym nauce miejscu.
 
Prowadzimy zajęcia grupowe dla młodzieży – kursy językowe Warszawa Żoliborz – z dwóch języków: angielski i niemiecki.
Oprócz tego prowadzimy zajęcia indywidualne dla wszystkich zainteresowanych nauką wyżej wymienionych języków, zarówno rozpoczynających jak i kontynuujących naukę języka obcego.
 
Korepetycje angielski Warszawa Żoliborz – prowadzimy je dla uczniów indywidualnych oraz (taniej) dla grup 2 lub 3 osobowych w naszej siedzibie lub dojeżdzamy do domów i mieszkań.
Organizujemy również na zlecenie szkolenia z języka angielskiego dla firm: ogólne i specjalistyczne szkolenia językowe dla firm Warszawa,   indywidualne i grupowe. Mogą odbywać się one w naszej siedzibie lub miejscu wskazanym przez zamawiającego.
 
Klubik języka angielskiego to zajęcia dla młodzieży oraz dla dorosłych (osobne grupy), łączące miłe z pożytecznym. Odbywają się raz w tygodniu, w soboty. Są to niezwykle oryginalne spotkania przebiegające w miłej i luźnej atmosferze, na których wszyscy porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim. Mogą one stanowić uzupełnienie kursów językowych. Są także okazją do nawiązania nowych znajomości. Doskonale służą osobom chcącym poprawić swoje umiejętności konwersacyjne oraz łamią wzelkie bariery językowe. Szczególnie przydatne dla osób przygotowujących się do egzaminów maturalnych, oraz tych które zamierzają ubiegać się o pracę w firmach, gdzie wymagane jest posługiwanie się „mówionym” językiem angielskim, lub już w takich firmach pracują. Bardzo przydatne dla osób wyjeżdżających zagranicę do pracy, oczywiście szczególnie do krajów anglojęzycznych.
Zajęcia grupowe dla młodzieży odbywają się w głównie w naszej siedzibie, tylko w godzinach popołudniowych, w przestronnych salach oświetlonych zarówno światłem naturalnym jak i sztucznym.
 
kurs języka angielskiego
 
Prowadzimy także ekskluzywne kursy języka angielskiego dla osób dorosłych, oraz zajęcia indywidualne dla dorosłych.
Szkoła powstała z pasji właściciela firmy dla nauki języków obcych i praktycznego wykorzystywania ich w pracy i podróżach zagranicznych. Część zajęć jest prowadzona przez niego samego, z naciskiem na praktyczne posługiwanie się językiem w różnorodnych życiowych sytuacjach.

Solidne podstawy to świetny fundament do przyszłego sukcesuw życiu zawodowym i prywatnym.Rozwijajcie swoje umiejętności korzystając z naszej pomocy na kursach maturalnych oraz na zajęciach indywidualnych. Dzięki temu z łatwością zaliczycie egzaminy końcowe z języka angielskiego .
 
Organizujemy kursy ogólne języka angielskiego dla młodzieży od 5 klasy szkoły podstawowej, oraz kursy +G dla trzecioklasistów gimnazjum. Odbywają się one podczas roku szkolnego. 
Mamy również w naszej ofercie korepetycje i zajęcia indywidualne dla wszystkich chętnych do skorzystania z nich.
Prowadzimy ciekawe zajęcia grupowe dla młodzieży w naszym sobotnim Klubiku języka angielskiego, gdzie wszyscy porozumiewają się wyłącznie po angielsku.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
B-OK School BUILD YOUR FUTURE WITH B-OK SCHOOL, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: B-OK SCHOOL
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Broniewskiego 23
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: 01-780 Warszawa
 • Adres e-mail: kursobok@wp.pl
 • Nr telefonu: 22 869 09 14
 • Adres strony internetowej: http://www.kursobok.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 4 grudnia 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 66050bdaa363ba13

  

Dodaj opinię

Nauka i szkolnictwo