home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1973 W tym miesiącu 62200
Lokalizacja: Woj.: Wielkopolskie, powiat: Poznański, miasto: Luboń, ulica: Dąbrowskiego.

Zakład Ogólnobudowlany Marcin Gindera

Budowa domów od podstaw, Budownictwo, wykończenia, remonty , elewacje, docieplenia budynków, tynki maszynowe, tynki akrylowe silikatowe

Certyfikat 2012
14593 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.
Jeżeli masz zastrzeżenia, wypełnij formularz "Zgłoś naruszenie" widoczny po prawej stronie.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

Nasza Firma to unikalne, nowatorskie połączenie nowoczesności z wieloletnią widzą i ogromnym doświadczeniem w dziedzinie usług budowlanych, dociepleń budynków, nakładanie tynków silkatowych i akrylowych teraz również metoda maszynową (natryskowo). Za każdym razem służymy profesjonalną radą w doborze materiałów jak i odpowiednich technologii. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność, oryginalność, najnowsze materiały i technologie. Nasze usługi świadczone są przez wysoko wyspecjalizowanych pracowników budowlanych z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Naszą ideą i głównym celem jest wyjście naprzeciw Klientowi oraz spełnienie wszystkich nawet najbardziej wymagających oczekiwań, dlatego do każdej pracy podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.
Dodatkowym dużym atutem naszej firmy jest pełen zakres usług które wykonujemy, od budowy domów, wykończenia i aranżację wnętrz po docieplenia budynków i adaptację poddaszy.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy takie usługi jak:

budowa domów od podstaw
remonty
wykończenia
aranżacje wnętrz
układanie glazury i terakoty
profesjonalne malowanie pomieszczeń
adaptację poddaszy
docieplenia, elewacje nakładanie tynków nowoczesną technologią (maszynowo, natryskowo)
i wiele innych

Wykończenia wnętrz – wykańczając wnętrza również stosujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Używamy materiałów zarówno tradycyjnych jak i tych nowoczesnych z najwyższej półki. W kreowaniu wnętrza korzystamy z pomocy architekta aby przestrzeń była przyjazna i jak najbardziej funkcjonalna.

Usługi remontowe - Oferujemy usługi remontowe w postaci: tynków tradycyjnych, gipsowych, dekoracyjnych i strukturalnych, ścianek działowych, montażu sufitów podwieszanych, gładzi gipsowych, adaptacji poddaszy i strychów, układania paneli podłogowych, malowania, tapetowania, układania glazury, montażu okien i drzwi oraz innych nietypowych rozwiązań.

Budowa domów od podstaw - Rozpoczęcie budowy domu wymaga odpowiedniego przygotowania, zarówno tego finansowego, jak i psychicznego. Takie przedsięwzięcie to bowiem ogrom formalności i sporo stresu, z którym trzeba będzie się uporać przez cały czas trwania inwestycji. Od czego więc zacząć, jeżeli jesteśmy już pewni swojej decyzji ? Priorytetem w takich przypadkach jest zakup działki budowlanej. Przed tym należy jednak określić jaki rodzaj domu planujemy wybudować, aby dostosować jej obszar do naszych potrzeb.

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Budowa domów od podstaw, Budownictwo, wykończenia, remonty , elewacje, docieplenia budynków, tynki maszynowe, tynki akrylowe silikatowe, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: Zakład Ogólnobudowlany Marcin Gindera
 • NIP: 777 187 93 30
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 62-030
 • Ulica: Dąbrowskiego
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Luboń
 • Nr budynku: 21a
 • Powiat: Poznański
 • Osoba kontaktowa: Marcin Gindera
 • Adres e-mail: gindera76@tlen.pl
 • Nr telefonu: 698089283
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 25 października 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 57450891e7c2eafc

  

Dodaj opinię

Budowa domów od podstaw, Budownictwo, wykończenia, remonty , elewacje, docieplenia budynków, tynki maszynowe, tynki akrylowe silikatowe
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Dąbrowskiego 21a/
62-030 Luboń
powiat Poznański woj. Wielkopolskie

Dom i budownictwo