home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2743 W tym miesiącu 49790
Lokalizacja: Woj.: Pomorskie, powiat: , miasto: 81-198 Kosakowo, ulica: ul. Kaktusowa 8.

English Experience Language School

English Experience Language School & Publishing House. – szkoła językowa, kursy językowe, angielski, nauka języka angielskiego, kursy języka angielskiego, korepetycje, zajęcia j.ang

Certyfikat 2012
11220 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

English Experience

oferuje zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kształcimy dzieci, młodzież i dorosłych. Organizujemy zajęcia dla klientów indywidualnych oraz firm różnych branż, przedszkoli, domów kultury, biur pośrednictwa pracy, jak również grup znajomych którzy chcą się uczyć we własnym gronie.

kursy językowe 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży:

Zajęcia prowadzone są w sposób zachęcający do używania języka angielskiego w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych. Wykorzystujemy przede wszystkim materiały przygotowywane indywidualnie dla konkretnego ucznia. W trakcie zajęć dominują metody aktywizujące, które pobudzają uczniów do samodzielnego rozwijania swoich kompetencji językowych w przyjaznej, wesołej i miłej atmosferze, tak aby każda lekcja była nie tylko rozwijająca, ale także stanowiła ciekawe doświadczenie poznawcze. Zajęcia dla dzieci odbywają się indywidualnie lub w kameralnych grupach (max. 5 os.).


kursy językowe 

Zajęcia dla dorosłych:

Zajęcia dla dorosłych adresowane są do osób które rozpoczynają, kontynuują bądź wznawiają naukę języka angielskiego. Atutem tych zajęć jest jednostkowe konstruowanie programu dla potrzeb i oczekiwań osób biorących udział w nauce. W grupie dorosłych pracujemy w małych zespołach roboczych (do 5 os.), które dobierane są biorąc pod uwagę zarówno poziom kompetencji językowych, jak i oczekiwania odnośnie do swojej nauki. Zwykle zajęcia dla dorosłych mają charakter konwersatoryjny, choć jednocześnie nie ignorujący zupełnie innych aspektów języka angielskiego.

kursy językowe

 

General English - zajęcia adresowane są do osób dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. W trakcie zajęć, uczestnicy rozwijają swoje kompetencje językowe w aktywizujący i ciekawy sposób. Szczególny nacisk kładziemy na realne sytuacje komunikacyjne, starając się przygotować uczestników zajęć do prowadzenia płynnej i efektywnej komunikacji w języku angielskim. Na zajęciach dominują konwersacje i ćwiczenia rozwijające rozumienie zarówno mówionego jak i pisanego języka.


Jak do nas dotrzeć?

Wystarczy wysiąść na przystanku obok ronda i Urzędu Gminy w Kosakowie.

Następnie, żeby dostać się do pierwszego oddziału skręcić w ulicę Fiołkową przy Ośrodku Zdrowia i Lecznicy Weterynaryjnej. Minąć ulicę Stokrotkową i skręcić w kolejną w lewo – Kaktusową. W drugim budynku po lewej znajduje się nasza szkoła. W sumie od przystanku w Kosakowie jest do naszej siedziby około 70. metrów.

Nasz drugi oddział znajduje się przy ul. Żeromskiego. Wystarczy od przystanku obok ronda i Urzędu Gminy w Kosakowie kierować się w stronę Gdyni. Po 40m przed domem szeregowym zakręcić w prawo (lokal po zabudowanej stronie ul. Żeromskiego z banerem English Experience).

 

English Experience Language School & Publishing House. - szkoła językowa, kursy językowe, angielski, nauka języka angielskiego, kursy języka angielskiego, korepetycje, zajęcia j.ang, 2.3 out of 5 based on 3 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: English Experience Language School
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Kaktusowa 8
 • Województwo: Pomorskie
 • Miejscowość: 81-198 Kosakowo
 • Adres e-mail: jarek@englishexperience.pl
 • Nr telefonu: 506089662
 • Adres strony internetowej: http://www.englishexperience.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 4 grudnia 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 59450bdbc7e1ab9c

  

Dodaj opinię

English Experience Language School & Publishing House. – szkoła językowa, kursy językowe, angielski, nauka języka angielskiego, kursy języka angielskiego, korepetycje, zajęcia j.ang
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. ul. Kaktusowa 8 /
81-198 Kosakowo
woj. Pomorskie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Nauka i szkolnictwo