home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 303 W tym miesiącu 47320
Lokalizacja: Woj.: Zachodniopomorskie, powiat: , miasto: 71-280 Szczecin, ulica: ul. Mickiewicza 101.

Eurocenter

„Eurocenter” Studio Języków Obcych – tłumaczenia przysięgłe, nauka języków obcych, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, polski dla obcokrajowców

Certyfikat 2012
11165 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Studio Języków Obcych Eurocenter 

powstało w roku 1995. Specjalizujemy się w efektywnym uczeniu komunikacji językowej. Zajmujemy się uczeniem języków obcych, języka polskiego dla obcokrajowców oraz tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi a także udzielamy korepetycji z różnych przedmiotów. 

Oferujemy wysokiej jakości kursy opracowane z uwzględnieniem wieku i możliwosci percepcyjnych słuchaczy. Szkoła posiada sprawdzony, nowoczesny autorski program nauczania mający na celu wykształcenie swobody komunikowania się w języku obcym. Szkołą kieruje koordynator metodyczny Beata Nowicka, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

nauka języków obcych, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, polski dla obcokrajowców, coaching

Stosujemy techniki oparte na  metodach wykorzystywanych w Europie, USA i Kanadzie (główniemetoda komunikatywna).  

Starannie wybieramy podręczniki, tak aby były aktualne i zawierały interesujące i użyteczne treści.   Dodatkowo przygotowujemy gry językowe, quizy, wycinki z prasy obcojęzycznej, Internetu, które mają na celu stymulowanie mówienia i pobudzanie kreatywności.

Zajęcia prowadzone są w sposób dynamiczny i interaktywny. Praca w parach, grupach, metoda projektu, burzy mózgów umożliwiają stworzenie sytuacji z życia codziennego, w których studenci spontanicznie i chętnie komunikują się w języku obcym, dyskutują, odgrywają scenki sytuacyjne.

Nasza skuteczność polega na prowadzeniu zajęć w języku docelowym już od pierwszych zajęć, nawet z zupełnie początkującymi, a misją naszego studia jest ułatwianie studentom jak najszybszego przełamania bariery językowej. 

nauka języków obcych, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, polski dla obcokrajowców, coaching

Jesteśmy zespołem lektorów młodych duchem, pasjonujących się nauczaniem, lubiących pracę z ludźmi. Chcemy przekazać nasz entuzjazm uczniom i pokazać, że uczenie się języka nie musi być żmudne ani nudne. W naszej szkole bardzo dbamy o miłą atmosferę na zajęciach, a niewielka liczba osób w grupie sprawia, że nikt nie czuje się anonimowy.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które na lekcjach patrzą w podłogę i boją się odezwać, to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci przełamać Twój strach. Jeżeli znudziły Cię lekcje szkolne, to mamy coś dla Ciebie. Na naszych zajęciach pobudzimy Twoją kreatywność. Jeżeli próbowałeś różnych metod i wydaje Ci się, że już nigdy nie nauczysz się języka, pokażemy Ci, że to łatwiejsze niż myślisz.

 

"Eurocenter" Studio Języków Obcych - tłumaczenia przysięgłe, nauka języków obcych, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, polski dla obcokrajowców, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: Eurocenter
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Mickiewicza 101
 • Województwo: Zachodniopomorskie
 • Miejscowość: 71-280 Szczecin
 • Nr telefonu: 91 487 45 86
 • Adres strony internetowej: http://www.sjoeurocenter.com/studiojezykowobcych.htm
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 3 grudnia 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 51350bc9d1299ce6

  

Dodaj opinię

Nauka i szkolnictwo