home
Online 5

Wyświetlenia:Dzisiaj 393 W tym miesiącu 318012
Lokalizacja: Woj.: Pomorskie, powiat: Gdańsk, miasto: Gdańsk, ulica: Wileńska.

Kancelaria Finansowa "Omega" Ilona Dzwonnik

Firma działająca w branży finansowej

Certyfikat 2012
12064 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

O nas
Kancelaria Finansowa OMEGA to firma działająca w branży finansowej już od 15 maca 1995 r. W ciągu 16 lat działalności mieliśmy okazję współpracować z wieloma instytucjami finansowymi i bankami Zachodniej Europy.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału niezbędnego do sfinansowania inwestycji naszych klientów. Do dyspozycji mamy nie tylko banki i instytucje finansowe ale także prywatnych inwestorów, którzy są w stanie zainwestować swoje środki w ciekawe przedsięwzięcia. W przypadku kredytu pomagamy w wyborze optymalnych parametrów. Na życzenie klienta opracowujemy dźwignie finansowe pozwalające znacznie szybciej spłacić zaciągnięte zobowiązania. Szczególną uwagę zwracamy na zabezpieczenie naszych klientów przed zagrożeniem utraty płynności finansowej i braku możliwości regulowania zobowiązań.

Nieustannie monitorujemy rynek w poszukiwaniu atrakcyjnych sposobów pomnożenia kapitału. Interesują nas zarówno inwestycje na rynku kapitałowym jak i w biznesie. Na co zwracamy uwagę? Staramy się, by rekomendowane przez nas rozwiązania inwestycyjne były proste, bezpieczne, zyskowne i jednocześnie nie były zbyt czasochłonne. Doceniają to klienci, którzy już korzystają z naszych rozwiązań.

Pomagamy także osobom, które pragną zabezpieczyć przyszłość sobie i swoim bliskim. Nie jest już tajemnicą, że ZUS nie zagwarantuje nam dostatniej przyszłości. Musimy o to zadbać sami. Im wcześniej się tym zainteresujemy tym większe korzyści będziemy w stanie wypracować. Z przyjemnością pokażemy Państwu jak wykorzystać procent składany, by za pomocą niewielkich wpłat rozłożonych w czasie zgromadzić duży kapitał i zapewnić sobie dostatnie życie w czasie wolnym.

 

Oferta

UBEZPIECZONY FOREX – ZYSKI NAWET DO 7 % MIESIĘCZNIE:
Gwarancja wpłaconego kapitału – równowartość wpłaty zamrożona jest w banku w Polsce. Gwarancja nabywana jest progresywnie w cyklach miesięcznych.

WIEDZA FINANSOWA – POZNAJ SKUTECZNE ROZWIĄZANIA:
Zastosuj w osobistych finansach efekt procentu składanego. Zastosuj dźwignię finansową i o połowę szybciej spłać kredyt. Poznaj skuteczne metody zarabiania.

SIGNUM – OPIEKA MEDYCZNA:
Opieka Medyczna Signum to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz być leczony szybko i skutecznie przez najlepszych lekarzy w najlepszych, prywatnych placówkach.
Poświęć 7 minut dla dobra Twojego i Twoich bliskich, dowiedz się więcej.

KREDYTY I POŻYCZKI:
W naszej praktyce często spotykamy przedsiębiorcze osoby, które mają genialne pomysły na własny biznes. By zrealizować marzenia naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę z bankami i prywatnymi inwestorami w zakresie pozyskania dla nich potrzebnego kapitału.

OSZCZĘDNOŚCI:
Na całym świecie ludzie marzą, aby stać się rentierami – by żyć z odsetek z zebranego kapitału. W Polsce panuje przekonanie, że inwestowanie jest przywilejem ludzi bogatych. Z przyjemnością pokażemy Państwu, jak za pomocą niewielkich wpłat rozłożonych w czasie, można zgromadzić duży kapitał.

INWESTYCJE:
Mając kapitał często zastanawiamy się jak go pomnożyć. Gdzie zainwestować swoje pieniądze, by było to proste, bezpieczne i zyskowne ale nie było czasochłonne? Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu obecnie dostępne możliwości zainwestowania środków zarówno na rynku kapitałowym jak i w biznesie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Firma działająca w branży finansowej, 4.4 out of 5 based on 5 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Nazwa firmy: Kancelaria Finansowa "Omega" Ilona Dzwonnik
 • NIP: 5832160745
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 80-215
 • Ulica: Wileńska
 • Województwo: Pomorskie
 • Miejscowość: Gdańsk
 • Nr budynku: 04
 • Powiat: Gdańsk
 • Osoba kontaktowa: Ilona Dzwonnik
 • Adres e-mail: i.dzwonnik@kfomega.pl
 • Nr telefonu: 512 366 885
 • Adres strony internetowej: http://www.kfomega.pl
 • Faks: 58 717 47 12
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 27 września 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 4665064298ded57e

  

Dodaj opinię

Firma działająca w branży finansowej
Firma działająca w branży finansowej - Obrazek1Firma działająca w branży finansowej - Obrazek2Firma działająca w branży finansowej - Obrazek3
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Wileńska 04/
80-215 Gdańsk
powiat Gdańsk woj. Pomorskie

Finanse