home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 883 W tym miesiącu 26660
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: Warszawa, ulica: Burakowska 5 /7.

Jaga Hupało Born to Create

Fryzura, fryzury, wizerunek, projektowanie otoczenia

Certyfikat 2012
11244 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

http://panoramafirm.pl/images/1/5/016277115.jpg

O nas

Jaga Hupało stworzyła niezwykłą formę sztuki z dziedziny fryzjerstwa, kreując unikalny i jednocześnie spójny model twórczy, w którym to stylista fryzur staje się jednocześnie kreatorem wizerunku. Swoją energię czerpie z natury i ze swojego wnętrza. Tworzy z pasją, wierzy, że forma fryzury powinna odzwierciedlać duszę i wydobywać potencjał człowieka. W swojej pracowni zgromadziła zespół Creative Team Jaga Hupało Born To Create – artystów obdarzonych szczególną wrażliwością, dla których cenny jest talent, niepowtarzalność, pasja i zaangażowanie. Pod marką Jaga Hupało działają na wielu artystycznych obszarach, biorą udział w sesjach zdjęciowych, nagraniowych, pokazach mody i przedstawieniach teatralnych.
Pracownia Jagi Hupało to wyjątkowe miejsce, zaprasza ciszą i spokojem, staje się przestrzenią idealną dla kreacji i relaksu. Tutaj tworzymy nasze stylizacje, spotykamy się z klientami, organizujemy wydarzenia mody, sesje zdjęciowe i filmowe, wykłady i warsztaty twórcze. Tutaj mieści się Akademia, Japoński Instytut Urody oraz Contemplative Art Academy. W industrialnych wnętrzach starej Fabryki Koronek nadajemy formę rzeczywistości, odnajdujemy geometryczny ład i pierwotną surowość. To nasze miejsce pracy, w którym rodzi się światło nieograniczonej twórczości.
Stworzyliśmy Instytut Urody, w którym wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne japońskiej marki kosmetycznej Menard. Pionierskie rozwiązania biotechnologiczne, przynoszą spektakularne efekty w przywracaniu młodości skóry.

Produkty i usługi

Urodziliśmy się, aby tworzyć. Jesteśmy artystami, którzy wychodzą na przeciw potrzebom tych, którzy dzisiaj patrzą w jutro i interpretują przyszłość. Każdy z nas jest osobowością o niepowtarzalnej ekspresji i wyobraźni. Uczymy się i sami kształcimy. Nasza filozofia jest odpowiedzią na potrzeby estetyczne współczesnego człowieka. Wciąż tej odpowiedzi poszukujemy, jesteśmy w drodze. Odnajdujemy określone formy w nieskończoności kreacji. Mierzymy nasze siły twórcze, zmagamy się z ograniczeniami. Kierujemy się intuicją, działamy emocjonalnie, wyrażamy się w ekspresji tworzenia. Przewidujemy i planujemy, każdy nasz ruch jest lepszy od poprzedniego, dążymy do perfekcji. Natura jest falą, która nas unosi, nie występujemy przeciwko niej, współtworzymy razem z nią. Łączymy się w synergii natury i naszej wyobraźni, budując z możliwych form harmonijną całość. Wyzwalamy osobowość nadając kształty funkcjonalne i praktyczne. Bierzemy odpowiedzialność za każdy krok. Uczymy się, obserwujemy i doświadczamy sięgając do wszelkich źródeł poznania. Doskonalimy technikę naszej pracy, wprowadzamy nowe technologie. Postępujemy na przód nie zapominając o przeszłości. Stworzyliśmy markę, która stanowi nową jakość w kreowaniu wizerunku. Jesteśmy hair designerami, artystami z pasją do tworzenia sztuki codzienności. Stwarzamy piękno wyrażone nie tylko w stylizacji fryzur, ale w całości wizerunku, który stanowi harmonię między potrzebami ciała i ducha. Cechuje nas holistyczne podejście do piękna i zdrowia włosów. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami z zakresu dermatologii, trychologii i dietetyki. Otaczamy opieką całe Twoje ciało, stymulujemy energię życiową, służąc ukojeniu zmysłów i przywróceniu równowagi. Rozbudzamy i powołujemy do życia, wyzwalając nową, czystą energię. Przyjdź do nas a staniemy się Twoim powiernikiem, doradcą, nauczycielem. Zaprojektujemy Twój nowy wizerunek, wyrazimy Twoją osobowość.

Marki i specjalizacje

Kształtowanie formy fryzury, koloryzacja, stylizacja, zabiegi regeneracji, wygładzania, prostowania keratynowego, przedłużanie, zagęszczanie włosów, zmiana faktury, makijaż, konsultacja ze stylistą lub specjalistą z różnych wspierających dziedzin, na specjalne zamówienie wykonujemy projekty tresek i peruk. Przygotowujemy fryzury do sesji zdjęciowych, filmowych, projektujemy fryzury do projektów i wydarzeń artystycznych, pokazów mody, oferujemy kompleksową obsługę producencką.

Fryzura, fryzury, wizerunek, projektowanie otoczenia, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: Jaga Hupało Born to Create
 • NIP: Brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 01-066
 • Ulica: Burakowska 5 /7
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: Warszawa
 • Adres e-mail: RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL
 • Nr telefonu: 22 817 14 22
 • Adres strony internetowej: http://www.jagahupalo.pl
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 30 listopada 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 18950b888c01a6b2

  

Dodaj opinię

Fryzura, fryzury, wizerunek, projektowanie otoczenia
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Burakowska 5 /7 /
01-066 Warszawa
woj. Mazowieckie

Moda i Styl