home
Lokalizacja: Woj.: Wielkopolskie, powiat: , miasto: 60-366 Poznań, ulica: ul. Szamotulska 42.

"Gama Country" Agencja Artystyczna Urszula Chojan

„Gama Country” Agencja Artystyczna Urszula Chojan

Certyfikat 2012
11446 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Urszula Chojan – poznańska piosenkarka współpracująca z wieloma znanymi muzykami i kompozytorami. Z tych ostatnich warto wymienić: Andrzeja Mikołajczaka, Marka Brackiego, Andrzeja Walusa i Kostka Andreyeu. Obecnie solistka i liderka zespołu „Country Show Band”, założonego w Poznaniu w 2004 roku.

Bogaty program muzyczny polskich i amerykańskich przebojów country, oraz własne utwory – to magnes przyciągający publiczność na liczne koncerty plenerowe w kraju. Urszula Chojan z zespołem chętnie wykonuje piosenki w odmianie rock-country i pop-country. 

Piosenkarka ma już na swoim koncie cztery płyty solowe: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie” oraz „Pociąg Do Mrągowa”. Materiał z tych płyt zdobył uznanie zarówno wśród krytyków muzyki country m in. red. Korneliusza Pacudy, red. Antka Kriesa (Radio Piekary), red. Marcina Andrzejewskiego („Muzyk” nr 11/2009), jak i wśród publiczności podczas występów na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie w latach 2003, 2004, 2006 i 2009, oraz na licznych imprezach plenerowych w Polsce.

Przełom lat 2008/2009, to praca nad nowymi piosenkami w duecie autorskim: Urszula Chojan (teksty) i Kostek Andreyeu (muzyka). W efekcie powstał nowatorski materiał muzyczny z motywami country. Nagrany krążek nosi tytuł: „Świat W Kolorze…”.

Premiera piosenek z tej płyty odbyła się w lipcu 2009 roku w Mrągowskim Amfiteatrze i była tzw. „wydarzeniem muzycznym” z racji odmiennego i nowoczesnego stylu country. Ciekawostką tego Pikniku była reakcja mrągowskiej publiczności, która w czasie koncertu wbiegała na scenę, by dostać płytę od Urszuli, gdy wręczała ją fanom.

Urszula Chojan w swojej karierze artystycznej próbowała różnych gatunków muzycznych jednak najbardziej odnalazła się w piosenkach country.

Agencja artystyczna GAMA COUNTRY została założona w 2004 r. celem popularyzowana muzyki country w Polsce i za granicą.

 Oferta agencji

Kompleksowa organizacja i produkcja :

imprez plenerowych
pikników firmowych
festynów
koncertów, recitali
balów
organizacja „company day”
wynajem sprzętu nagłaśniającego

Ponieważ koszty imprez ustalane są indywidualnie dla określonych Państwa potrzeb, dlatego też cena ustalana jest indywidualnie.


Piknik Country jako niebanalna forma imprez firmowych, gminnych czy sołeckich.

Imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia a także spotkania biznesowe często wymagają dobrej oprawy. Nasza agencja specjalizuje się w organizowaniu imprez w stylu kowbojskim. Dotychczas większość imprez integracyjnych przebiegała według podobnego schematu. Dlatego postanowiliśmy zaproponować rozrywkę zupełnie w innym klimacie. Nasze imprezy oprócz dobrej zabawy pozwalają na rywalizację w zespole i mają mocno integrujący charakter. Podstawowe warianty naszej oferty można podzielić na trzy kategorie:

1. Koncert country + konkursy

Urszula Chojan & Country Show Band prezentują zarówno autorski materiał, jak i znane przeboje muzyki country. Zespół wielokrotnie występował na festiwalach Country w Polsce i za granicą. Wielokrotnie gościli na najbardziej renomowanym Pikniku Country w Mrągowie. 

Urszula Chojan profesjonalnie prowadzi imprezę, zapewniając miłą atmosferę. Wokalistka uczy gości kowbojskiego tańca liniowego. „Zakręcona Whiskey”, „Każdy śpiewać może” czy wbijanie gwoździa w pieniek to tylko niektóre propozycje konkursów organizowanych dla publiczności.

2. Impreza integracyjna w stylu kowbojskim

Dodatkową atrakcją jest zespół taneczno-kaskaderski „Saloon”.
– pokazy tańców kowbojskich
– pokazy żonglerskie i kaskaderskie
– kankan
– konkurs gorący grzechotnik
– ewolucje lassem i najdłuższym w Europie biczem
– bójka kowbojska w wykonaniu kaskaderów

-wybór szeryfa imprezy 

"Gama Country" Agencja Artystyczna Urszula Chojan, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: "Gama Country" Agencja Artystyczna Urszula Chojan
 • NIP: 779-005-25-19
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Szamotulska 42
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: 60-366 Poznań
 • Adres e-mail: ula@gama-country.pl
 • Nr telefonu: 606 977 142
 • Adres strony internetowej: http://www.gama-country.pl/
 • Faks: 61 861 85 90
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 14 listopada 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 99750a35f904f39b

  

Dodaj opinię

Rozrywka, muzyka i film