home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2083 W tym miesiącu 39780
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: 00-406 Warszawa, ulica: ul. Ludna 2.

GfK Polonia Sp. z o.o.

GfK Polonia Sp. z o.o. Zajmujemy się badaniami rynkowymi.

Certyfikat 2012
11119 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Dostarcza informacji niezbędnych przy rozwijaniu, pozycjonowaniu i utrzymywaniu na rynku produktów i usług. Ułatwia optymalizację procesów wchodzących w skład marketingu mix, zarządzania produktem i marką. Analizuje lojalność konsumentów. Prowadzi badania kanałów dystrybucji oraz badania nabywców korzystających ze wszystkich kanałów sprzedaży.

 

GfK Polonia zajmuje 3 miejsce w rankingu agencji badawczych w Polsce. W 2010 roku osiągnęła obroty w wysokości 76,8 miliona złotych (2009: 65,3 miliona złotych). Zatrudnia 213 osób.

 

Monitoruje i analizuje sprzedaż na rynkach: artykułów domowego i biurowego sprzętu elektronicznego, artykułów AGD, telefonii komórkowej, sprzętu fotograficznego, urządzeń dla majsterkowiczów oraz artykułów oświetleniowych.

 

GfK jest jedną z wiodących agencji badawczych na świecie, w której ponad 11 tys. ekspertów opracowuje nowe metody badawcze i odnajduje odpowiedzi na pytania, jak – w przeszło stu krajach – ludzie żyją, jakich zakupów dokonują i co myślą.

GfK, w trosce o wysoki poziom prowadzonych badań, stale wprowadza innowacje i wykorzystuje najnowsze metodologie, aby dostarczyć swoim klientom rzetelnych informacji na temat konsumentów, które umożliwią poznanie i zrozumienie ich potrzeb i upodobań. To właśnie nastawienie na innowacyjność i rozwój, a więc dbałość o stosowanie nowoczesnych metod i narzędzi, wyróżnia kulturę korporacyjną GfK.


GfK to firma z tradycjami szanująca pamięć o początkach swojej działalności, która wykształciła się z badań akademickich. Ciągłość działań i poszerzanie ich obszaru, dbałość o konsekwentne i stałe podwyższanie poziomu usług, a także długoterminowa współpraca z klientem uznawane są za szczególnie cenne wartości.

GfK świadczy usługi we wszystkich głównych sektorach rynkowych: konsumenckim, farmaceutycznym, medialnym oraz usługowym. Działalność usługowa GfK podzielona jest na dwa sektory: Consumer Choices i Consumer Experiences.

Sektor Consumer Choices zajmuje się szacowaniem rozmiarów rynku, powszechnością i zgodnością mediów oraz kanałami sprzedaży. Sektor ten dostarcza wysoce szczegółowych, ścisłych i aktualnych danych. Nazwa Consumer Choices wynika z tego, że działalność pracowników tego sektora polega na dostarczaniu dokładnych informacji dotyczących wyborów i działań podejmowanych przez konsumentów.

Sektor Consumer Experiences zajmuje się badaniem postaw konsumentów, w którym wykorzystuje się nowatorskie metody i narzędzia. Jego nazwa ma związek z obszarem działania pracowników tego sektora tj. poznawaniem odpowiedzi na pytania, jak ludzie postrzegają świat i dlaczego odbierają go właśnie w taki sposób.

GfK Polonia Sp. z o.o. Zajmujemy się badaniami rynkowymi., 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodatkowe informacje o firmie

  • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
  • Lista: 19 listopada 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 83850aa3efcb81fb