home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2083 W tym miesiącu 39780
Lokalizacja: Woj.: Małopolskie, powiat: Kraków, miasto: Kraków, ulica: Niepodległości.

P.P.H.U. "Victoria" Janusz Sipiór

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz odzież najwyższej jakości!

Certyfikat 2012
11573 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

 

Jesteśmy producentem – z wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznej odzieży zawodowej m.in. dla służb Ratownictwa Medycznego i białego personelu (szpitale, przychodnie).

Odzież stosowana w Ratownictwie Medycznym jest narażona na działanie negatywnych czynników w trakcie użytkowania, stąd tkaniny z których ją szyjemy spełniają najwyższe normy odporności Jako jedni z nielicznych w swojej ofercie posiadamy odzież szytą według nowych wytycznych odnośnie barw odzieży ratunkowej – jaskrawa czerwień fluorescencyjna i granat. Posiadamy w naszej ofercie także wszelkiego rodzaju naszywki haftowane i odblaskowe przeznaczone dla Ratownictwa, oraz taśmy odblaskowe firmy 3M, a także tańsze zamienniki. Nasze produkty spełniają m.in. normy: PN-EN 471, PN-P-84525, PN-90/P-82008 oraz PN-EN 340.

Dla pracowników szpitali, gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych przygotowaliśmy szeroki wybór chałatów i fartuchów, uszytych z takich tkanin jak: Montana i Ramos, które zapewniają trwałość barw oraz wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi naszych produktów. Wszystkie produktu spełniają szereg normy takich jak: PN-P-84525, PN-90/P-82008 oraz PN-EN 340.

Odzież robocza musi być niesłychanie trwała i odporna na niesprzyjające warunki, w czasie których będzie wystawiona na próbę wytrzymałości – i nasza odzież właśnie taka jest. Przygotowana kolekcja uszyta jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wygodę i ergonomię użytkowania.

Firma Victoria posiada w ofercie szeroki asortyment odzieży gastronomicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz stała współpraca z firmami z branży gastronomicznej gwarantuje satysfakcję naszych Klientów, ciagłe poszerzanie oferty i projektowanie ubrań o nowoczesnym kroju, z przyjemnych dla skóry tkanin, wygodnych w noszeniu nawet w uciążliwych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obuwia robocze, przeznaczonego do wykonywania różnego rodzaju prac. W naszym asortymencie znajduje się obuwie zarówno medyczne jak i wodo, lub olejoodporne do pracy w trudnych warunkach. Przedstawiona tutaj kolekcja obuwia jest doskonałym uzupełnieniem dla odzieży proponowanej w naszym katalogu.

Zapraszamy.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz odzież najwyższej jakości!, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Dodatkowe informacje o firmie

 • Województwo: Małopolskie
 • Powiat: Kraków
 • Kod pocztowy: 31-861
 • Miejscowość: Kraków
 • Ulica: Niepodległości
 • Nr budynku: 03
 • Adres e-mail: ana.victoria@interia.pl
 • Nr telefonu: 12 648 53 85
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 28 września 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 421506576837f6c3

  

Dodaj Zlecenie