home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Małopolskie, powiat: , miasto: Kraków, ulica: Śliwiaka 53.

Hurtownia Zabawek "Kraina Marzeń"

Importer, hurtownia zabawek edukacyjnych, pojazdów na akumulatory, chodzików

Certyfikat 2012
12628 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

zabawki

O nas

Nasza firma zajmuje się sprowadzaniem zabawek z krajów Dalekiego Wschodu. Jako bezpośredni importer możemy zagwarantować konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment. Oferowane produkty dostosowujemy do szybko zmieniających się trendów i aktualnych potrzeb Klienta. Proponujemy Państwu najbardziej atrakcyjny i bezpieczny dla najmłodszych towar o najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają Certyfikat Unii Europejskiej
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami


Produkty i usługi

zabawki edukacyjne, autka na akumulatory, pojazdy na akumulatory, chodziki, jeździki, zabawki zdalnie sterowane, kuchenki, toaletki, maty edukacyjne, zabawki interaktywne, tablice magnetyczne, zabawki- instrumenty, helikoptery zdalnie sterowane, krzesełka do karmienia.

Nasza firma zajmuje się importem i dystrybucją zabawek i artykułów dziecięcych. Jako bezpośredni importer możemy zagwarantować konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment. Oferowane produkty dostosowujemy do szybko zmieniających się trendów i aktualnych potrzeb klienta. Proponujemy najbardziej atrakcyjny i bezpieczny towar dla najmłodszych o najwyższej jakości, który pozwoli spełnić dziecięce marzenia. Wszystkie zabawki i artykuły dziecięce posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Na życzenie klienta zapewniamy transport firmą kurierską. Oferta bieżąca zawiera pojazdy na akumulatory, rowerki dziecięce, chodziki, zabawki edukacyjne: maty edukacyjne, tablice magnetyczne, zabawki interaktywne, jeździki, krzesełka do karmienia. Oferta cały czas jest rozbudowywana i poszerzana o nowości na polskim rynku.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i zakupów. 


Marki i specjalizacje

Nasza firma zajmuje się importem i dystrybucją zabawek i artykułów dziecięcych. Jako bezpośredni importer gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment. Bieżąca oferta zawiera: pojazdy na akumulatory, chodziki, rowerki dziecięce, zabawki edukacyjne i interaktywne, zabawki zdalnie sterowane.

fdgdsfghdfgzbvcxbvb
Nowa warstwa…
Importer, hurtownia zabawek edukacyjnych, pojazdów na akumulatory, chodzików, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

  • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
  • Lista: 16 listopada 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 28850a6332356707

  

Dodaj opinię

Dla dzieci