home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: piaseczyński, miasto: Piaseczno, ulica: Tetmajera.

RKD s.c R. Włodarczyk, K. Leszczyński, D. Kusak

Kontenerowy wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn

Certyfikat 2012
18174 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

O nas

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu i wywozu kontenerów z Państwa posesji lub firmy. Dostarczamy kontenery do klientów, odbieramy je i utylizujemy zawarte w nich odpady. Jeżeli chcecie Państwo współpracować z firmą, która świadczy swoje usługi szybko i terminowo – to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wystawiamy fakturę VAT lub dokument sprzedaży. Kontenery przemysłowe dostarczamy do małych i dużych firm, wynajmujemy pojemniki na prywatne posesje. Jeżeli szukają Państwo firmy, która działa profesjonalnie i składa się z rzetelnych pracowników to prosimy o kontakt.

Zadzwoń do nas i zapoznaj się z ofertą.

Do grona zadowolonych klientów możesz trafić też i Ty! Zapewniamy szybkie terminy realizacji wynajmu i wywozu kontenerów. Zaufały nam: zakłady przemysłowe, firmy usługowe, zakłady produkcyjne, ogrody działkowe, parafie i kościoły, wspólnoty mieszkaniowe, szkoły, a także wielu prywatnych klientów i firm.

Cennik usług wynajmu i wywozu kontenerów

Cenę uslugi uzależniamy od miejsca podstawienia kontenera, a także rodzaju wywożonych odpadów.

Poniżej przedstawiliśmy orientacyjne widełki cenowe, aktualne na rok 2010

Kontenery KP-5 :

KP-5: 350-450zł (5m3)

Kontenery KP-7 :

KP-7: 400-500zł (7m3)

Kontenery zamknięte:

KP-7: 350-500zł (7m3)

Ceny podlegają negocjacji.


KONtenery:

Kontener Otwarty KP-5 i KP-7

Kontener KP-5 i KP-7 przystosowany jest do wywozu nieczystości stałych o wadze około 4-5 ton. Kontener KP-5 charakteryzuje się pojemnością 5m3, a KP-7 7m3. Kontenery posiadają otwartą górną przestrzeń ładunkową, z możliwością otwarcia tylnych burt. Kontenery często wynajmowane są przez gospodarstwa domowe lub firmy do załadunku śmieci, oraz utylizacji odpadów pokonsumpcyjnych. Kontenery KP-5 i KP-7 idealnie nadają się do wywozu złomu, opon, sprzęt elektroniczny, kartonów, starych mebli i innych odpadów podlegające utylizacji.

Kontener Zamknięty KP-7

Kontener KP-7 posiada całkowicie zakrytą górną powierzchnię, ma sześć otworów wrzutowych z możliwością ich zamknięcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu śmieci i odpady znajdujące się w kontenerze nie są roznoszone przez wiatr, a także nie wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Kontenery typu zamkniętego wynajmowane są przez osiedla, firmy, gdyż ich rozwiązanie konstrukcyjne zapobiega wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza.

Kontener na gruz i ziemię

Kontenery przeznaczone do wywozu gruzu z budowy, ziemi, piachu i innych ciężkich materiałów. Kontenery te charakteryzują się niskimi burtami, które ułatwiają załadunek. Kontenery te często wynajmowane są przez przedsiębiorstwa budowlane z przeznaczeniem na place budowy do załadunku większych ilości gruzu, ziemi i innych materiałów. Pojemność  załadunkowa umożliwia załadunek do około 4-5 ton. Kontenery dostarczane są do klienta pojazdami samozaładowczymi.

Usługi świadczymy na terenie:

 

Piaseczno : (Antoninów, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Głosków, Głosków-Letnisko, Gołków, Grochowa, Henryków-Urocze, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, Józefosław, Julianów, Kamionka, Kuleszówka, Łbiska, Mieszkowo, Nowinki, Orzeszyn, Pęchery, Pęchery-Łbiska, Pilawa, Pólko, Robercin, Runów, Runów-Osada, Siedliska, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Kozodawska, Wólka Pęcherska, Wólka Pracka, Zalesie Górne, Złotokłos, Żabieniec) Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Lesznowola, Pruszków, Raszyn, Tarczyn, Grójec Warszawa dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy i okolice

Kontenerowy wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn, 4.7 out of 5 based on 16 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo: Wywóz śmieci, asenizacja, undefined, undefined, undefined, undefined, undefined, undefined
 • Nazwa firmy: RKD s.c R. Włodarczyk, K. Leszczyński, D. Kusak
 • NIP: 123-120-71-09
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 05-500
 • Ulica: Tetmajera
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: Piaseczno
 • Nr budynku: 32
 • Powiat: piaseczyński
 • Osoba kontaktowa: Biuro
 • Adres e-mail: kontakt@rkdsc.pl
 • Nr telefonu: 501 586 226
 • Adres strony internetowej: http://www.rkdsc.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 6 czerwca 2013
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 25351b073fc50133

  

1 Odpowiedź na “Kontenerowy wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn”

  Opinie o firmie RKD s.c R. Włodarczyk, K. Leszczyński, D. Kusak

 1. Klient Bobrowiec na 5 kwietnia 2017 @

  Bardzo nieprofesjonalne, nieuprzejme podejście do Klienta. Odpowiedź w godzinach pracy na telefoniczne zapytanie o kontener ,że mam zadzwonić jutro bo Pan teraz nie może rozmawiać ( to po co podają godziny urzędowania ). Pan który odebrał telefon nie przedstawił się nawet nazwą Firmy i nie miał czasu na rozmowę.
  Widocznie nie zależy mu na klientach.

Dodaj opinię

Kontenerowy wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn
wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczynwywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczynwywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Tetmajera 32/
05-500 Piaseczno
powiat piaseczyński woj. Mazowieckie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Kontenerowy wywóz nieczystości stałych ( śmieci ) Piaseczno, Warszawa, Pruszków, Tarczyn

 • Dodane przez: RKD
 • Użytkownik od: 6 czerwca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: RKD

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Ostatnio dodane przez RKD »

Pozostałe Usługi