home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 3543 W tym miesiącu 66880
Lokalizacja: Woj.: Wielkopolskie, powiat: staszowski, miasto: Osiek, ulica: Leśna.

KOS - Profesjonalne usługi budowlane

KOS – Profesjonalne usługi budowlane

11641 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Firma budowlana KOS zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych oraz remontami głównie na terenie województwa mazowieckiego oraz świętokrzyskiego.

Trudnimy się budową domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, niewielkich bloków. Wspomniane budynki wznosimy zarówno w stanie surowym, jak i realizujemy je pod klucz. Podejmujemy się kompleksowych remontów budynków, modernizacji oraz adaptacji. O profesjonalizmie naszej firmy w dziedzinie wykończeń wnętrz może świadczyć szereg robót zrealizowanych w kraju jak i poza granicami Polski. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.

Usługi nasze kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i klientów indywidualnych z obszaru Warszawy i okolic. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości usług budowlanych. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi remontowo-budowlane konkurencyjne cenowo.

W zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi remontowe, wykonawstwo obiektów budowlanych (w tym realizacja budowli zarówno w stanie surowym, jak i „budowa pod klucz”, generalne wykonawstwo, podwykonawstwo i doradztwo techniczne), modernizacje i adaptacje budynków, a także czynności związane z wykańczaniem wnętrz oraz ich przebudową. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru projektu budowlanego począwszy, poprzez dobór właściwej technologii i materiałów.

Zapewniamy: optymalne wykorzystanie materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizacji czasu pracy, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województw mazowieckiego i świętokrzyskiego, jednak gotowi jesteśmy podjąć się zlecenia w dowolnej części Polski.

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.

Wykonujemy profesjonalnie większość usług remontowo – budowlanych
Budujemy domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, niewielkie bloki, zrealizujemy także budowy hoteli, obiektów handlowych, usługowych czy też biurowych. Podejmujemy się również kompleksowych remontów, modernizacji, adaptacji budynków. O profesjonalizmie naszej firmy w wykańczaniu wnętrz może świadczyć szereg robót wykończeniowych zrealizowanych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Przyjmujemy zlecenia na realizacją obiektów budowlanych do dowolnego stanu:

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

stan developerski

budowa pod klucz

Wieloletnie doświadczenie związane z budownictwem oraz odpowiednio dobrana kadra pracownicza pozwala nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych.

Typowe usługi budowlane świadczone przez naszą firmę:
Usługi murarskie

Oferujemy szeroki zakres usług murarskich:

wznoszenie budynków, murowanie ścian osłonowych, murowanie ścianek działowych, murowanie ścian nośnych, murowanie z klinkieru, murowanie z kamienia

Usługi dekarskie, usługi dekarsko-blacharskie

Świadczymy pełen zakres usług dekarsko blacharskich oraz usług ciesielskich związanych z budową dachów:

Komleksowe wykonawstwo dachów, remonty dachów, remonty stropodachów, wykonawstwo więźb dachowych, wszelkie obróbki dekarskie, okucia kominów, montaż ław kominiarskich, montaż śniegołapów, krycie dachów:

- dachówka ceramiczna

- dachówka betonowa

- blachodachówka

- miedź, tytan-cynk

- gont

- papa

Usługi tynkarskie oraz posadzkarskie

Wylewki, szlichty, wylewki samopoziomujące,

Tynki tradycyjne, tynki maszynowe, tynki gipsowe

Flizowanie, płytki podłogowe, ścienne, elewacyjne

Usługi malarskie

Szpachlowanie, gładzie

Malowanie, lakierowanie, tapetowanie, montaż kasetonów, winyli

Suche tynki, zabudowy, docieplenia, sufity podwieszane, ścianki GK

Roboty żelbetowe, ciesielskie, zbrojarskie, ( budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, budownictwo inżynieryjne)

Ławy fundamentowe, fundamenty, stopy fundamentowe, podwaliny, wszelkie roboty budowlane związane ze stanem zero,

slupy, podciągi, stropy,

Usługi remontowe

Zakres usług remontowych jest bardzo szeroki, począwszy od podbijania ław fundamentów poprzez roboty elewacyjne oraz remonty wnętrz budynków aż po remonty dachów czy remonty stropodachów

Swoje działania kierujemy głównie do firm, instytucji oraz inwestorów prywatnych z terenu mazowieckiego i świętokrzyskiego. Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane konkurencyjne cenowo.

KOS - Profesjonalne usługi budowlane, 5.0 out of 5 based on 10 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Nazwa firmy: KOS - Profesjonalne usługi budowlane
 • Regon: 260105170
 • NIP: 866-154-85-61
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 28-221
 • Ulica: Leśna
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Osiek
 • Powiat: staszowski
 • Osoba kontaktowa: Łukasz Kos
 • Adres e-mail: lk@fphu-kos.pl
 • Nr telefonu: 502 634 766
 • Adres strony internetowej: http://www.fphu-kos.pl
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 16 września 2012
 • Wygasa: 1221 dni, 19 godziny
ID Ogłoszenia: 67850561f7ceefff

  

1 Odpowiedź na “KOS – Profesjonalne usługi budowlane”

  Opinie o firmie KOS - Profesjonalne usługi budowlane

 1. P.W. Warszawa na 16 października 2012 @

  Firma KOS budowała dla mnie dom na Białołęce z czego jestem szczerze zadowolony. Pomimo bardzo ciężkiego terenu budowa przebiegła sprawnie, bez większych problemów. Jest to drugi dom który zbudowałem dlatego uważam, że mam możliwość porównania firm budujących. Pozdrawiam wszystkich „KOSów” budujących mój dom :-)

Dodaj opinię

KOS – Profesjonalne usługi budowlane
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Leśna /
28-221 Osiek
powiat staszowski woj. Wielkopolskie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Dom i budownictwo