home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1683 W tym miesiącu 34130
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: Warszawa, ulica: 1 Sierpnia.

Lukkos Koszel Łukasz

Lukkos.pl – projektowanie profesjonalnych stron i aplikacji internetowych

Certyfikat 2012
1961 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Lukkos jest silnie skupioną na rodzaju swojej działalności firmą, specjalizującą się w wytwarzaniu profesjonalnych i zarazem unikalnych projektów internetowych – strony WWW, portale, wortale internetowe, sklepy internetowe.


Na tym polu nasi klienci cenią nas, za świeżość i elegancje projektów graficznych oraz profesjonalne systemy zarządzania treścią, co więcej doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sama strona, choćby najpiękniejsza i z najciekawszą treścią nie zapewni odpowiedniej promocji firmy, dopóki my nie zapewnimy jej odpowiednich pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Usługa podnoszenia pozycji w wyszukiwarce nazywa się pozycjonowaniem. Dla kompleksowości usługi tworzenia stron WWW, nie wyobrażamy sobie, aby mogło jej zabraknąć w naszej ofercie.


Drugim kierunkiem rozwoju jest budowanie aplikacji dedykowanych dla firm. Nasza oferta bazuje tu na wytwarzaniu profesjonalnego oprogramowania za pomocą frameworka PHP Symfony – oprogramowanie internetowe i intranetowe.

 

 projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetoweProjektowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie stron www.

Wdrażanie systemów Open Source.

Budowa aplikacji dedykowanych.

Doradztwo.

 

Ceny

Ze względu na rodzaj usługi oraz indywidualność każdego z projektów, wszystkie wyceny realizowane są po konsultacji z klientem.

Lukkos.pl – projektowanie profesjonalnych stron i aplikacji internetowych, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodatkowe informacje o firmie

  • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
  • Lista: 3 grudnia 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 32550bca544c379a