home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1683 W tym miesiącu 34130
Lokalizacja: Woj.: Łódzkie, powiat: , miasto: 98-200 Sieradz, ulica: ul. Stodolniana 2.

"Psi Fryzjer"

Psi fryzjer – psia myjnia, dog wash, strzyżenie psów, salon pielęgnacji psów, hotel dla zwierząt, fryzjerzy dla psów, PETSITTING – opiekun zwierząt domowych

Certyfikat 2012
13821 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

O nas

Fachowo zadbamy o Twojego psa.
Posiadamy dyplomy i certyfikaty groomerskie z zakresu pielęgnacji i strzyżenia, pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości: maszynkach i nożyczkach Oster i Andis, oraz używamy najlepszych kosmetyków: Vivog, Vulpes, KW, Espree, Bio-groom i DR. Clauder’s.

 W salonie wykonujemy pełen zakres usług pielęgnacyjnych:

* strzyżenie wg wzorców FCI i na życzenie Klienta

*  trymowanie

* kąpanie – dobór kosmetyków odpowiednich do rodzaju sierści

* czesanie i rozczesywanie

* obcinanie pazurów

* czyszczenie uszu

*  pielęgnacja oczu

 Nie stosujemy żadnych środków uspokajających. Z uwagi na poziom stresu nie obsługujemy psów agresywnych i mocno nerwowych.

Nasza myjnia to pierwsza myjnia w Polsce posiadająca VI program - nakładanie odżywki przeciw pchłom i kleszczom.

CENA ZA 1 MINUTE – 1 ZŁ.

 Nasza myjnia mieści się w pełni ogrzewanym pomieszczeniu. Na miejscu dostępne są jednorazowe chroniące odzież fartuszki dla właścicieli. Wkrótce będziecie też mogli Państwo skorzystać z profesjonalnego salonu fryzjerskiego na terenie naszej myjni.

Oferujemy usługę – hotel dla zwierząt. Nasz hotel to spokojne, barwne miejsce przeznaczone dla zaledwie pięciu psów, które przebywając u nas w tak niewielkiej liczbie, mają szansę poczuć się w naszej rodzinie, niemal jak domu. W hotelu czeka pomieszczenie ogrzewane, ze specjalnymi wnękami do spania. Przygotowaliśmy również jedno miejsce w naszym domu, z myślą o tych psach, które szczególnie źle znoszą rozstania z właścicielem. W takiej sytuacji pobyt w zwykłych, domowych warunkach, wśród codziennej, naturalnej krzątaniny rodziny, pozwoli zmniejszyć stres spowodowany rozstaniem do minimum. Do dyspozycji psów jest również ogród oraz tereny spacerowe wokół działki.

Oferujemy profesjonalną opiekę-Usługi PETSITTING

- opiekun zwierząt domowych /wyprowadzanie psów na spacer, wizyty u weterynarza gdy właściciel nie ma samochodu, jest w pracy lub jest to osoba starsza.

Kompleksowa oferta:

1.Pielęgnacja psów

2.Myjnia samoobsługowa dla zwierząt

3.Hotel dla zwierząt


4.Usługi PETSITTING – opiekun zwierząt domowych /wyprowadzanie psów na spacer, wizyty u weterynarza gdy właściciel nie ma samochodu, jest w pracy lub jest to osoba starsza,dowóz do zakładu fryzjerskiego dla psów i odwóz, podanie leków o określonej porze, zajęcia dodatkowe, wszystko zależy od fantazji właścicieli/. Oferujemy profesjonalną opiekę.Usługi PETSITTING

- opiekun zwierząt domowych /wyprowadzanie psów na spacer, wizyty u weterynarza gdy właściciel nie ma samochodu, jest w pracy lub jest to osoba starsza,dowóz do zakładu fryzjerskiego dla psów i odwóz, podanie leków o określonej porze, zajęcia dodatkowe, wszystko zależy od fantazji właścicieli/. Oferujemy profesjonalną opiekę.

Oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej klasy, w pełni skomputeryzowane urządzenie do własnoręcznego mycia zwierząt domowych. Korzystając z urządzenia dogwash zapewniacie swoim pupilom komfort niemożliwy do osiągnięcia w warunkach domowych.

5.Świetlica dla Psów.

6.Przedszkole dla Szczeniąt.

Od miesiąca października poszerzyliśmy naszą ofertę dla właścicieli szczeniąt o stacjonarne Psie Przedszkole. Stworzyliśmy również Świetlicę dla psów, którym doskwiera samotność podczas nieobecności jego pana.

Dowash to idealne warunki kąpieli: zmiękczona woda produkowana w wewnętrznej stacji uzdatniania (wbudowanej w urządzenie), optymalna dla psa temperatura 39 C, przyjemny dla psich uszu dźwięk lejącej się wody i antypoślizgowa bieżnia.

Dogwash jest w pełni skomputeryzowanym, samoobsługowym urządzeniem. Sterowanie odbywa się za pomocą komputera przemysłowego Siemens, dozowanie poprzez systemy dozujące proporcjonalnie do przepływu. Zmiany programów przy użyciu elektrozaworów sterowanych napięciem 24 V. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny wrzutnik z wyświetlaczem i system bezpieczeństwa STOP.

Nasza myjnia posiada następujące programy:

1. Mycie szamponem dla psów długowłosych

2. Mycie szamponem dla psów krótkowłosych

3. Spłukiwanie

4. Suszenie

5. Stop

 Program bezpłatny – dezynfekcja komory po myciu

Psi fryzjer - psia myjnia, dog wash, strzyżenie psów, salon pielęgnacji psów, hotel dla zwierząt, fryzjerzy dla psów, PETSITTING - opiekun zwierząt domowych, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: "Psi Fryzjer"
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Stodolniana 2
 • Województwo: Łódzkie
 • Miejscowość: 98-200 Sieradz
 • Adres e-mail: mikagum@gmail.com
 • Nr telefonu: 660 400 14 1
 • Adres strony internetowej: http://www.wykappieska.pl.tl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 7 listopada 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 741509a4d4e73f29

  

1 Odpowiedź na “Psi fryzjer – psia myjnia, dog wash, strzyżenie psów, salon pielęgnacji psów, hotel dla zwierząt, fryzjerzy dla psów, PETSITTING – opiekun zwierząt domowych”

  Opinie o firmie "Psi Fryzjer"

 1. Niezadowolenie klienta na 29 sierpnia 2014 @

  Pomimo umówionej telefonicznie wizyty, właścicielka działalności nie odbierała telefonów i nie wstawiła się na umówioną wizytę. Dziękuję bardzo za zmarnowany czas…

Dodaj opinię

Psi fryzjer – psia myjnia, dog wash, strzyżenie psów, salon pielęgnacji psów, hotel dla zwierząt, fryzjerzy dla psów, PETSITTING – opiekun zwierząt domowych
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. ul. Stodolniana 2 /
98-200 Sieradz
woj. Łódzkie

Pozostałe Usługi