home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: Legionowski, miasto: Serock, ulica: .

Hotel "Narvil" Conference & SPA

rewelacyjne miejsce wypoczynku i rekreacji

Certyfikat 2012
11923 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

O nas

Położenie obiektu nad rzeką Narew – jedną z trzech na świecie (obok Amazonki i Kongo) rzek anastomozujących (warkoczowych) – to pomysł na nazwę NARVIL oraz nazewnictwo przestrzeni wewnętrznej hotelu. Symbolem Hotelu jest woda, jako żywiołowość, dobra energia i zdrowie.

Projekt naszego hotelu zakłada harmonijne wtopienie nowoczesnej bryły obiektu w otaczającą przyrodę. Ściana organiczna, zielone tarasy, otaczający strumień wokół budynku i drzewa komponują się z naturą. To nowa formuła w centrach konferencyjnych: dbałość o zdrowy, aktywny sposób spędzania czasu, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Aranżacje pokoi i ich funkcjonalność służą pobytom rodzinnym oraz biznesowym. Indywidualny wystrój apartamentów i ich położenie stwarzają idealne miejsce do luksusowego wypoczynku oraz pracy.

Czterogwiazdkowy hotel Spa posiada 332 pokoje dwuosobowe, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 11 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala (blisko 1650 m2) będzie mogła pomieścić ok. 1000 osób w układzie bankietowym. Dzięki tym ułatwieniom każdy znajdzie coś dla siebie.

W Hotelu NARVIL zastosowano nowoczesne technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD, jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych i wydarzeń artystycznych oraz spotkań biznesowych.

Na terenie oprócz hotelu powstał: piętrowy parking na 350 samochodów, korty tenisowe, miejsca piknikowe. Plaża, a w przyszłości budowa mariny, dają szerokie możliwości uprawiania sportów nie tylko wodnych.

 

 

Produkty i usługi

Hotel NARVIL Conference & Spa to nie tylko luksus i nowoczesny design, ale także znakomite miejsce do organizacji eventów. Obiekt wyposażono w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają realizację najbardziej wymagających zleceń.

Na parterze znajduje się 6 dużych sal konferencyjnych, których połączenie pozwala na utworzenie największej sali (AMAZONKA) o powierzchni 1650 m2. Każda z tych sal wyposażona została w projektory multimedialne zamocowane na windach sufitowych, wyświetlające obraz w jakości FULL HD. Czytelność materiałów zapewniają duże ekrany projekcyjne o szerokości obrazu 5 m. W sali głównej ekran ma wymiar 7m x 4m, a projektor dysponuje imponującą jasnością 11.000 ANSI lumenów. System audiowizualny umożliwia osobom przemawiającym podłączenie się z materiałami źródłowymi z licznych gniazd zlokalizowanych w podłodze.

Na pierwszym piętrze znajduje się duża sala konferencyjna z możliwością podziału na 5 mniejszych. W każdej zainstalowany jest projektor multimedialny, opuszczany na windzie, ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie, nagłośnienie wraz z systemem mikrofonów bezprzewodowych oraz wygodny w obsłudze system centralnego sterowania.

Pozostałe sale konferencyjne w hotelu wyposażono w zestawy audiowizualne mocowane na stałe. W wielu z nich umieszczono projektory multimedialne, ekrany rozwijane elektrycznie, nagłośnienie. W większych salach istnieje również możliwość automatycznego sterowania natężeniem oświetlenia.

Dla gości VIP hotel posiada komfortowo wyposażoną salę. Jest to kameralne pomieszczenie z pełnym wyposażeniem audiowizualnym (projekcja FULL HD – Sony, nagłośnienie Bose, centralne sterowanie Crestron) oraz pięknym widokiem na Narew.

Hotel NARVIL Conference & Spa posiada także profesjonalne wyposażenie audio pozostałych przestrzeni, takich jak: recepcja, lobby, restauracje, dziedzińce, a także pomieszczeń typowo rekreacyjnych jak: sauna, basen, SPA, squash, kids place.
W naszym hotelu możecie Państwo odpocząć relaksując się w sposób aktywny oraz podziwiając okoliczną przyrodę. Nasi pracownicy chętnie pomogą zorganizować imprezy okolicznościowe, wesela, imprezy firmowe eventy oraz pikniki zarówno firmowe jak i rodzinne. Zapraszamy do nas całe rodziny, pojedyncze osoby, pary i małżeństwa oraz firmy i ich pracowników. Serdecznie również zapraszamy do naszego SPa posiadającego 11 kabin. Dzięki zabiegom wyjedziecie Państwo od nas wypoczęci i odmłodzeni.

rewelacyjne miejsce wypoczynku i rekreacji, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Nazwa firmy: Hotel "Narvil" Conference & SPA
 • NIP: 525-24-83-561
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 05-140
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: Serock
 • Powiat: Legionowski
 • Osoba kontaktowa: Biuro
 • Adres e-mail: hotel@hotelnarvil.pl
 • Nr telefonu: 22 566 10 00
 • Adres strony internetowej: http://www.hotelnarvil.pl
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 28 września 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 99950654293af85c

  

Dodaj opinię

Hotele i Motele