home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 663 W tym miesiącu 42960
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: Warszawski Zachodni, miasto: Bronisze, ulica: Poznańska 81.

"Polkom" Wojciech Hause

Samochody i motocykle.

Certyfikat 2012
11701 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Firma POLKOM została zarejestrowana w 2004 roku w Warszawie, jednak na rynku pojazdów (samochodów / motocykli) działamy już od 1996 roku zatem mamy za sobą już 10 lat doświadczeń !

Samochody: POLKOM jest wyłącznym i jedynym na rynkach Europy Wschodniej przedstawicielem firmy PRUDENTIAL (USA), która na terenie całych Stanów Zjednoczonych od 1991 roku zajmuje się wyszukiwaniem samochodów / motocykli / łodzi na zamówienie Klienta.

Teraz masz możliwość zamówienia samochodu Twoich marzeń ! (na stronie dotyczącej samochodów znajdziesz link „Zleć szukanie” – POLECAMY)

Motocykle: POLKOM działa w oparciu o partnerską sieć sprzedaży oraz magazyny w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu mamy ogromny wybór motocykli / quadów praktycznie od ręki (średnio na magazynach ok. 450-540 pojazdów)

Teraz masz możliwość zamówienia motocykla / quada Twoich marzeń ! (na stronie dotyczącej motocykli lub quadów znajdziesz link „Zleć szukanie” – POLECAMY)

UWAGA: Wszystkie sprzedawane przez POLKOM pojazdy są bezwypadkowe – nie sprowadzamy do Polski „złomu”, pojazdów zalanych, pojazdów po klęskach żywiołowych ! Nie dokonujemy również żadnych zmian w zapisach prędkościomierzy !

Posiadamy czasem w swojej ofercie samochody uszkodzone, ale jeżdżące, do kosmetyki blacharsko-lakierniczej – tego typy samochody sprowadzane są jednak tylko na wyraźne życzenie Klienta i po wpłaceniu całkowitej kwoty należnej za samochód oraz jego transport do Polski.

Naszym celem jest działanie w taki sposób, by każdy z Klientów po zakończonej transakcji chciał dokonać ponownego zakupu właśnie w firmie POLKOM… lub polecił nas znajomym i rodzinie… a wiemy, że taka rekomendacja jest najtrudniejsza !

Sprowadzamy również pojazdy na indywidualne zamówienie !

Od 2007 mamy w naszej ofercie akcesoria motocyklowe wielu znanych i cenionych na świece producentów, min:
- BIG BIKE PARTS (marka SHOW CHROME, HOPNEL)
- KURYAKYN
- MUSTANG (siedzenia motocyklowe)
- SADDLEMAN (sakwy motocyklowe)
- COBRA (akcesoria chromowane + wydechy)
- VANCE & HINES (wydechy)
- HARD KROME (wydechy)

Od 2007 jesteśmy importerem a od XI 2009 wyłącznym dystrybutorem w Polsce akcesoriów firmy NATIONAL CYCLE (szyby, akcesoria chromowane).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY oraz do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę pojazdów oraz sklep z akcesoriami: [www.motomoto.pl]

Dziękuję i do zobaczenia !

Samochody i motocykle., 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodatkowe informacje o firmie

  • Województwo: Mazowieckie
  • Powiat: Warszawski Zachodni
  • Kod pocztowy: 05-850
  • Miejscowość: Bronisze
  • Ulica: Poznańska 81
  • Adres e-mail: oferta@motomoto.pl , sklep@motomoto.pl , przyczepy@motomoto.pl
  • Nr telefonu: 605 342 218 , 605 342 089
  • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
  • Lista: 24 września 2012
  • Wygasa: 1127 dni, 2 godziny
ID Ogłoszenia: 488506041d4db13e

  

Dodaj Zlecenie