home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: 01-402 Warszawa, ulica: ul. Ciołka 12.

SATORIA Group S.A.

SATORIA Group S.A. START hotel. Wypoczynek, relaks, biznes. Doskonały wybór!

Certyfikat 2012
11682 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

START hotel. Wypoczynek, relaks, biznes. Doskonały wybór!

35 miast w całej Polsce 

 

 Razem z nami Państwa podróż służbowa, delegacja, wyjazd integracyjny lub konferencja będą zaplanowane i zrealizowane od A do Z. Oferujemy bazę kilkudziesięciu nowoczesnych hoteli – w tym hotele w Warszawie, hotele w Krakowie i w innych miastach. W naszych hotelach każdy z gości znajdzie idealne warunki do wypoczynku i do pracy. Wszystkie spełniają wymagania standardu START hotel:

• TV, telefon, łazienka i dostęp do Internetu w każdym pokoju,

• nowoczesne sale konferencyjne i warsztatowe,

• doskonała lokalizacja,

• przystępne, atrakcyjne ceny noclegów, akceptacja kart płatniczych. 

Państwa szczególnej uwadze polecamy nasze hotele warszawskie.

 

Organizacja spotkań biznesowych

W naszych hotelach zorganizują Państwo konferencje, szkolenia lub spotkania firmowe. Udostępniamy Państwu sale konferencyjne w Warszawie i w innych miastach. 

Zapewniamy doskonały catering oraz kompleksową organizację i obsługę imprezy.

Każdy z naszych hoteli zapewni Państwu pełne zaplecze konferencyjne:

• nagłośnienie,

• sprzęt audio-video, rzutniki, ekrany, projektory, flip-charty,

• sale warsztatowe, szkoleniowe, pokoje biznesowe do prowadzenia spotkań. 

    

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientom komfort, profesjonalną obsługę i optymalną cenę świadczonych usług. Dzięki ponad kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku usług hotelarskich, ciągłemu doskonaleniu obsługi oraz rozbudowie bazy hotelowej stworzyliśmy atrakcyjną ofertę. Szukają Państwo noclegu w Warszawie albo w innym mieście? Zapraszamy do naszych hoteli!

 

Wysoki standard i przystępne ceny – zapraszamy do naszych hoteli!!

 

 

START hotel to nowoczesna sieć hoteli dla biznesu o zasięgu ogólnopolskim. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Główne atuty sieci START hotel to nowoczesna infrastruktura, wysoki poziom obsługi oraz konkurencyjna relacja ceny do zagwarantowanego standardu pokoju w segmencie ekonomicznym.

Zapewniamy komfort oraz doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Odwiedzając dowolny z hoteli START hotel na terenie całego kraju, uzyskują Państwo gwarancję otrzymania usług na niezmiennym, wysokim poziomie.

     

START hotel oferuje wszystkim należącym do sieci hotelom relacje partnerskie. Stałe podnoszenie konkurencyjności i efektywności działania – oto główny cel wszystkich hoteli będących w sieci START hotel. Uzyskujemy to przez centralną koordynację działań. Koncentrujemy się na optymalizacji kosztów, innowacyjnym marketingu, wykorzystaniu efektu skali oraz dzieleniu się doświadczeniem z hotelami. Nasze działania stale weryfikuje rynek – dlatego kierujemy się podstawową zasadą: korzyści i satysfakcja naszego gościa są dla nas najważniejsze.

 

W Polsce przybywa coraz więcej hoteli. Dzięki temu klient ma wprawdzie większy, ale również coraz trudniejszy wybór. Przy takiej ilości punktów nietrudno trafić na nierzetelnego partnera, do którego raczej już nie będziemy chcieli wrócić. Dlatego sprawdzona i uznana marka gwarantuje wybór najlepszej oferty oraz korzystanie z usług na najwyższym poziomie

Sieć START hotel właśnie taką markę stale rozwija. Starannie dobieramy i szczegółowo weryfikujemy partnerskie hotele. Systematycznie oceniamy jakość świadczonych usług oraz gwarantujemy wysoki standard i przystępne ceny.

 

START hotel starannie dobiera swoich partnerów biznesowych. Podejmujemy współpracę z obiektami o wysokim, stałym standardzie świadczonych usług. Wybieramy hotele, których kierownictwo i personel naprawdę chce się doskonalić i pracuje według zasady „po pierwsze: klient”.

Przystępując do sieci, hotel nie rezygnuje ze swojej indywidualności. Proponujemy partnerskie warunki współpracy. Zapewniamy wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dzięki którym dostarczamy klientowi to, czego oczekuje.

„Funkcjonując wspólnie zapewnimy sobie unikalną przewagę konkurencyjną, pozyskując nowych klientów, których wymaganiom nie byliśmy w stanie do tej pory sprostać. Prowadząc wspólną akcję marketingową i promocyjną będziemy mogli racjonalizować nasze wysiłki i obniżać koszty.” Andrzej Wójcik, Wiceprezes PUHIT S.A.

     

„Warto podkreślić, ze START hotel ze swoją ofertą zdaje się doskonale wpasowywać w potrzeby rynku. Siec hoteli klasy ekonomicznej, obejmująca swoim zasięgiem całą Polskę, oferta ujednolicona cenowo i jakościowo – to nowość. To faktycznie produkt niezmiernie ważny i potrzebny polskim przedsiębiorcom – w szczególności z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw” Zbigniew Kowal, Dyrektor Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów nasze Centrum Rezerwacji pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 18.00 pod numerem tel. (+48 22) 463 63 63

 

CENTRUM REZERWACJI

pn- pt: 8.00-18.00

 tel: (+48 22) 463 63 63

fax: (+48 22) 463 63 62

mail: starthotel@starthotel.pl


SATORIA Group S.A. START hotel. Wypoczynek, relaks, biznes. Doskonały wybór!, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: SATORIA Group S.A.
 • Regon: 012330410
 • KRS: 0000281121
 • NIP: 5271557591
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Ciołka 12
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: 01-402 Warszawa
 • Adres e-mail: starthotel@starthotel.pl
 • Nr telefonu: 22 463 63 63
 • Adres strony internetowej: http://www.starthotel.pl/
 • Faks: 22 877 14 36
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 7 grudnia 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 81850c19e49047af

  

Dodaj opinię

Hotele i Motele