home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 883 W tym miesiącu 26660
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: Piaseczyński, miasto: Konstancin-Jeziorna, ulica: Borowa.

Muppetshop

Sklep oferujący wysokiej jakości produkty dla dzieci i ich rodziców

Certyfikat 2012
11012 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Są produkty, które wielu mamom ułatwiają życie. Są też takie produkty, które sprawiają, by życie Twojego dziecka było bezpieczne i szczęśliwe. Są produkty, które cieszą oko. Wszystkie te produkty łączy jedno – Quax.

MuppetShop jest sklepem oferującym wysokiej jakości produkty dla dzieci i ich rodziców, charakteryzujące się oryginalnym, a zarazem funkcjonalnym designem.

MuppetShop jest jedynym dystrybutorem produktów Quax w Polsce. Quax to belgijska firma z długoletnią tradycją, która stworzy Twojemu dziecku przyjazne i bezpieczne otoczenie. Z Quaxem dziecko korzysta ze wspaniałej przygody jaką jest życie.

Quax i MuppetShop pomogą Wam urządzić przytulny i bajkowy kąt dla Waszych dzieci, tak by mogły rosnąc i rozwijać się w nim szczęśliwie od pierwszych chwil życia.

W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne i eleganckie meble, które rosną z Waszym dzieckiem. Oferujemy ponadto całą gamę różnorodnych elementów wyposażenia i aranżacji wnętrza, oraz niesamowite pluszaki, dzięki którym codzienne życie Twojego dziecka stanie się niecodzienną przygodą. Nie zapominamy o spacerze, dlatego w naszej ofercie nie może zabraknąć wygodnych i funkcjonalnych wózków.

Muppetshop to sposób na zagospodarowanie przestrzeni Waszej wyobraźni, ale przede wszystkim wyobraźni dziecka, dlatego warto nas wybrać.

Zapraszamy.

Sklep oferujący wysokiej jakości produkty dla dzieci i ich rodziców, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

  • Lista: 1 października 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 685506964bde0600

  

Dodaj opinię

Dla dzieci