home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 883 W tym miesiącu 26660
Lokalizacja: Woj.: Małopolskie, powiat: , miasto: 30-611 Kraków, ulica: ul. Beskidzka 30 A.
Certyfikat 2012
11231 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Szkoła języków obcych Syllabus

Szkoła językowa Syllabus z prawdziwą przyjemnością informuje, że dnia 20.09.2010 otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Nasza szkoła została założona w 1996 roku.

     Naszą specjalnością są kursy języka angielskiego oraz niemieckiegoprzeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, w tym również angielski dla dzieci. Dla osiągnięcia możliwie najwyższej skuteczności nauczania, stosujemy metodę komunikatywną, skupioną na poprawności i płynności podczas codziennych, naturalnych sytuacji językowych. Zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie przezprofesjonalnych, doświadczonych nauczycieli.

W ramach programu partnerskiegoADDVANTAGE prowadzimy od lat współpracę z British Council. Program ułatwia uczniom naszej placówki  przystąpienie do wszystkich egzaminów Cambridge.

Syllabus Szkoła Języków Obcych

Już od przeszło 14 lat efektywnie przygotowujemy do egzaminów Cambridge. Naszym największym powodem do dumy jest 100% zdawalność, która wynika z  systemu egzaminów próbnych i rzetelnego przygotowania oraz troskliwego monitorowania toku nauki każdego z naszych uczniów. Prowadzone przez naszą szkołę kursy egzaminacyjne wspomagane są przez program  rozmaitych warsztatów prowadzonych na podstawie autentycznych arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich lat oraz konsultacji.

Od poziomu intermediate zarówno angielski dla dzieci, jak i pozostałe kursy językowe prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera. Aby zwiększyć ich atrakcyjność i skuteczność, wykorzystujemy nowoczesne środki dydaktyczne, między innymi tablicę interaktywną.

Uczniowie dobierani są do poszczególnych grup na podstawie trzech podstawowych kryteriów – wieku, poziomu zaawansowania i celów, które chcą uzyskać.

Syllabus Szkoła Języków Obcych

Wszystkim dzieciom, które rozpoczęły u nas naukę w wieku 6 lub 7 lat gwarantujemy uzyskanie kompetencji do zdania egzaminu gimnazjalnego już w szóstej klasie szkoły podstawowej!

Bardzo cieszy nas fakt, iż od kilku lat skutecznie zachęcamy do nauki języków obcych osoby w wielu 50+. Przy filiżance herbaty lub dobrej kawy, nagle okazuje się, że angielski czy niemiecki nie są takie trudne jak mogłoby się wydawać.

 

W 2004 roku szkoła języków obcych Syllabus uzyskała I miejsce w Krakowie w rankingu szkół językowych, stworzonym przez Newsweeka. Już dwa lata wcześniej zajęliśmy  II miejsce w tym rankingu.

W 2006 roku krakowskie Kuratorium oświaty zwróciło się do nas z prośbą osprawowanie opieki merytorycznej nad Małopolskim Konkursem Języka Angielskiego, przeznaczonym dla ucznów gimnazjów.

 Syllabus Szkoła Języków Obcych

Jednym z największych atutów naszej szkoły językowej jest doświadczenie w nauczaniu dzieci. Już w szóstej klasie szkoły podstawowej nasi uczniowie celująco zdają egzaminy gimnazjalne, natomiast pod koniec gimnazjum otrzymują jużcertyfikat FCE.


To, że proponowany przez nas angielski dla dzieci jest niebywale skuteczny potwierdzają osiągnięcia naszych uczniów:

W czerwcu 2012 nasz uczeń Jerzy Jędrzejaszek w wieku 13 lat zdał z najwyższym wynikiem ( grade A) egzamin FCE.

W kwietniu 2012 roku nasz uczeń Marcin Przewięźlikowski został laureatem Małopolskiego Konkursu Jęz. Angielskiego dla gimnazjalistów

W 2010 roku uczennica naszej szkoły Agnieszka Leśniak uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów.

W 2009 uczeń naszej szkoły Piotr Schab uzyskał najlepszych wynik z testu kwalifikującego z języka angielskiego w krakowskim Gimnazjum nr 75.

W 2009 roku Gabriela Opiła uzyskała 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mix, sprawdzającym umiejętności z języka angielskiego, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Syllabus Szkoła Języków Obcych

W roku 2008 Gabriela Geleta i Adam Wołek zostali laureatami Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego przeznaczonym dla uczniów gimnazjum.

W roku 2007 Agata Jakubas – uczennica naszej szkoły została laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego dla uczniów gimnazjum.

W roku 2006 nasz uczeń Maciej Jachym uzyskał najlepszy wynik z testu kwalifikującego z języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Krakowie.

 

"Syllabus" Szkoła Języków Obcych, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: "Syllabus" Szkoła Języków Obcych SYLLABUS istnieje od 1996 r. - uczymy języka angielskiego i niemieckiego.
 • NIP: 6791143815
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Beskidzka 30 A
 • Województwo: Małopolskie
 • Miejscowość: 30-611 Kraków
 • Nr telefonu: 12 655 10 22
 • Adres strony internetowej: http://www.syllabus.com.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 3 grudnia 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 83450bc5fadc5551

  

Dodaj opinię

Nauka i szkolnictwo