home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 2083 W tym miesiącu 39780
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: , miasto: Warszawa, ulica: Rakowiecka.

Artsearch S.C.

Tworzenie profili i stron internetowych

Certyfikat 2012
11055 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

ArtSearch to agencja interaktywna, której głównym celem jest zapewnienie klientom widoczności w najbardziej opłacalny dla nich sposób.


Korzystamy przy tym z wielu rozwiązań. Nie ograniczamy się i nie szufladkujemy. Nasza obsługa jest kompleksowa i ukierunkowana na efekty. Każdy klient i jego sytuacja jest wyjątkowa. To co działa w jednym przypadku, w innym zawodzi. Najskuteczniejsza reklama w Internecie to taka, która sprowadzi najwięcej Internautów z odpowiedniej grupy demograficznej na na stronę www naszego klienta. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom. Kim jesteśmy i co robimy? Najlepiej będzie zacząć od początku…

Firma rozpoczęła działalność skupiając się na reklamie w wyszukiwarkach. Search Engine Marketing jest najszybciej rozwijającym się sektorem reklamy internetowej, ponieważ cechuje się najwyższą efektywnością oraz najniższym kosztem. Przez pierwsze miesiące firma oferowała Linki Sponsorowane w Google, boksy na Onet.pl, skuteczne pozycjonowanie w Google, Youtube, Yahoo i w innych wyszukiwarkach. Aby mierzyć skuteczność naszych działań, korzystaliśmy z narzędzi analizy ruchu na stronie – typu Google Analytics – wdrażając je często dla naszych klientów.

W miarę upływu czasu zauważyliśmy, że sporo jest klientów, którzy chcieliby zaistnieć w wyszukiwarkach, lecz nie mają strony lub mają brzydką, niefunkcjonalną, przestarzałą itd. Na bazie naszego doświadczenia w optymalizacji stron i w analizie ruchu wiedzieliśmy już jak powinien być stworzony dobry serwis internetowy, taki który łatwo pozycjonować i który uzyska pożądany efekt. Tak powstał drugi dział w firmie – dział tworzenia stron www.
Nowy dział wymagał nowej załogi. I tak obok pozycjonerów i specjalistów od reklamy tekstowej pojawili się graficy, webdeveloperzy, programiści. Każda nowa osoba przynosiła ze sobą nowe pomysły, nowy styl myślenia i rozwiązywania problemów. W ten sposób ArtSearch zaczęło tętnić własnym życiem.

Dodatkowe informacje o firmie

  • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
  • Lista: 3 grudnia 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 25150bc61985bc99