home
Online 5

Lokalizacja: Woj.: Małopolskie, powiat: , miasto: Limanowa, ulica: Piłsudskiego 49.

n-Soft

Informatyka i teleinformatyka – sprawdź nas!

Certyfikat 2012
11778 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Przedsiębiorstwo to jest uczestnikiem programu Najlepsza Firma, zostało również uhonorowane certyfikatem "Najlepsza Firma" przyznawanym jako wyraz uznania oraz zadowolenia Klientów. Certyfikat jest nieodpłatny a przyznawany wyłącznie na podstawie pozytywnych opinii.

Certyfikat 2012

Dane kontaktowe do firmy

Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?
Nasze główne obszary działania to informatyka i teleinformatyka. Firma świadczy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. Posiadamy kompleksową ofertę usług związanych z informatyką: serwis komputerowy, stałą obsługę serwisową, instalację i administrację sieci, a także serwis i wdrożenia oprogramowania. Naszą główną działalnością jest outsourcingowa obsługa firm. Nasze usługi są szczególnie atrakcyjne dla firm małych i średnich, które nie zatrudniają specjalistów z branży IT. Poza obsługą serwisową oferujemy również dobór i wdrożenia sprzętu i oprogramowania.

Misją firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług informatycznych oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań opartych o sprzęt i oprogramowanie. 

Oferujemy: 

- pogotowie komputerowe – serwis w siedzibie Klienta
– serwis komputerowy
– instalacje i serwis sieci komputerowych, przewodowych i bezprzewodowych
– sprzedaż i wdrożednia oprogramowania Microsoft
– administracje serwerów sieciowych i internetowych
– archiwizacje i ochronę danych
– odzyskiwanie danych
– usługi związane z Internetem, instalacje i routerów i firewalli
– rozwiązania indywidualne dla klientów i firm
– jako nieliczni projektujemy i wykonujemy moduły dla programów z rodziny Sage Symfonia
– wykonujemy także oprogramowanie dla użytkowników jak i dla programistów 
– poza oprogramowaniem, możemy też zaoferować wykonawstwo stron www 
– prowadzimy różnego rodzaju kursy i szkolenia indywidualne lub grupowe

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane Państwu usługi były zawsze na najwyższym, europejskim poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy wiodące rozwiązania techniczne oraz specjalistyczną wiedzę starannie dobranego zespołu osób. Dzięki nam mają Państwo możliwość budować potencjał swoich lokalnych firm, na równi z potencjałem firm zagranicznych i dzięki temu skutecznie z nimi konkurować. Tworząc sukcesy naszych klientów, rozwijamy także swoją pozycję rynkową. Dlatego do obsługi klienta w naszej firmie przywiązywana jest szczególna uwaga, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Dzięki temu jacy jesteśmy i jak pracujemy, pomagamy realizować marzenia naszych Klientów.

Taka jest też misja naszej firmy:

„Scalanie elastycznej technologii z wiedzą biznesową poprzez dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych, aby pomóc naszym Klientom osiągnąć długotrwały sukces poprzez podejmowanie lepszych, szybszych decyzji biznesowych”

Nasz zespół składa się z młodych i dynamicznych ludzi.

Większość z nas posiada ponad 10?cio letnie doświadczenie w branży IT. Naszą ambicją jest zatrudnianie najlepszych specjalistów, dlatego dużą część dochodu przeznaczamy na szkolenia krajowe i zagraniczne.

Naszymi klientami są:

Klienci indywidualni a także przedsiębiorstwa o silnie zróżnicowanej wielkości i polu działania, co jest świadectwem bardzo dużej elastyczności oferowanych przez nas rozwiązań. Zaufanie naszych Klientów oraz ich rosnące oczekiwania są naszą siłą napędową, dzięki której jesteśmy niezawodnym i bezpiecznym mechanizmem, gotowym do ciągłego samodoskonalenia i materializowania wciąż nowych oczekiwań naszych Klientów.

Programowanie to nasza pasja
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie stale powiększając grono zadowolonych klientów.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych oraz sprawdzonych metod zarządzania projektami, nasz profesjonalny zespół szybko osiąga wyznaczone cele znacząco redukując koszty przedsięwzięć.

Kwestia bezpieczeństwa ma dla nas szczególne znaczenie, w tym względzie nie uznajemy kompromisów. Duży nacisk kładziemy także na zaplanowanie i wdrożenie systemu testów we wszystkich realizowanych przez nas projektach.

Jeżeli Twój biznes wymaga od Ciebie rozwiązań informatycznych ściśle dopasowanych do modelu, w którym funkcjonuje warto rozważyć budowę systemu informatycznego spełniającego narzucone warunki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także gotowe rozwiązania informatyczne.

Informatyka i teleinformatyka - sprawdź nas!, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: n-Soft
 • Regon: 121051570
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 34-600
 • Ulica: Piłsudskiego 49
 • Województwo: Małopolskie
 • Miejscowość: Limanowa
 • Osoba kontaktowa: Marcin Natanek
 • Adres e-mail: biuro@n-soft.pl
 • Nr telefonu: 600 260 926
 • Adres strony internetowej: http://n-soft.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 25 października 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 459508960fc81d38

  

Dodaj opinię

Komputery i Internet