home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 283 W tym miesiącu 47300
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: Warszawa, miasto: Warszawa, ulica: Mokotowska.

"Wearso"

Ubrania według projektantki

Certyfikat 2012
11868 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Co charakteryzuje ubrania Wearso?
Uważamy, że ludziom i Planecie Ziemi należy się szacunek, dlatego nasze ubrania wykonane są z certyfikowanej bawełny organicznej (GOTS). Bawełna ta pochodzi z rejonów objętych ścisłymi regulacjami dotyczącymi uprawy i wytwarzana jest metodami tradycyjnymi od setek lat.
Nosząc ubrania Wearso chronicie własne zdrowie. Ponadto włókna, które nigdy nie zostały potraktowane pestycydami oraz innymi środkami chemicznymi (jest ich ponad 8 tysięcy!), są dużo bardziej wytrzymałe i przyjemne w noszeniu.
Wearso to także multifunkcjonalność i ponadczasowość! Nowoczesny design pozwala czuć się dobrze o każdej porze dnia oraz pozostawia duże pole do interpretacji własnej.

Moda „eko” w Polsce nie może jakoś zdobyć popularności – owszem, znajdziemy całkiem sporo pasjonatów, ale „ekoizm”, w przeciwieństwie do egoizmu, nie chce się zadomowić. W świadomości niektórych osób cały czas znajdziemy wizję lnianego worka na ziemniaki, który udaje sukienkę. Nic bardziej mylnego. Moda „eko” to nie udawanie… a udowadnia to Wearso.
Aleksandra Waś, która Wearso zarządza, studiowała projektowanie ubioru w Poznaniu oraz Central Saint Martins w Londynie, pracowała także w Liberty. Wearso to świeży projekt, który powstał z potrzeby zbudowania marki opartej na trzech filarach: etyce, dobrej jakości i ciekawym designie. Ubrania, według projektantki, mają być użyteczne – nie znajdziecie tu strojnej sukienki na czerwony dywan, ale ciuchy, które z odpowiednimi dodatkami można nosić na wiele okazji. A jeśli już o akcesoriach mowa – w pracowni goszczą także świetne buty, torebki vintage a wkrótce także unikatowa biżuteria.

Multifunkcjonalność to chyba najważniejsza cecha ubrań Wearso. Prócz tego – są proste i ponadczasowe. Szyte z bawełny ekologicznej, cieszą się dużym powodzeniem (warto więc już teraz wybrać się na Mokotowską 60!) i szybko znikają z półek. Nic dziwnego, bo wspomniana tkanina sprowadzana jest specjalnie z Turcji.

Skorzystaj z usług Wearso a na pewno będziesz zadowolona.

Ubrania według projektantki, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Dodatkowe informacje o firmie

  • Województwo: Mazowieckie
  • Powiat: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-534
  • Miejscowość: Warszawa
  • Ulica: Mokotowska
  • Nr budynku: 60
  • Nr telefonu: 517 272 776
  • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
  • Lista: 28 września 2012
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 68650656f622616e

  

Ubrania według projektantki
Ubrania według projektantki - Obrazek1Ubrania według projektantki - Obrazek2
GD Star Rating
loading...

Adres siedziby firmy

Polska
ul. Mokotowska 60/
00-534 Warszawa
powiat Warszawa woj. Mazowieckie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Dodaj Zlecenie