home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 3543 W tym miesiącu 66880
Lokalizacja: Woj.: Zachodniopomorskie, powiat: , miasto: 73-108 Kobylanka, ulica: ul. Szczecińska 21.

Hotel "Wenus" Paweł Tkacz

Wenus- hotele, noclegi

Certyfikat 2012
11527 liczba wyświetleń, 0 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Hotel położony jest w niewielkiej odległości od Szczecina nad przepięknym jeziorem Miedwie, które oferuje zarówno piękne widoki jak i nieskończone możliwości zabaw i szaleństw wodnych min. surfingu.


Sam hotel otoczony jest malowniczym sadem, który może być dla szukających wypoczynku świetnym rozwiązaniem. Dodatkowym walorem sadu jest możliwość organizowania w nim ognisk oraz grillów.


Nasz hotel to również znakomite rozwiązanie dla szukających miejsca do zabaw, imprez i spotkań towarzyskich. Lokal jest przystosowany do organizowania min. wesel, dancingów, imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji i innych, natomiast nasi pracownicy zapewnią miłą i profesjonalną obsługę.


Ogrodzony parking przed hotelem zapewni wszystkim gościom bezpieczeństwo pozostawionych przed nim pojazdów.

Niewielkie odległości dzielące nas od Szczecina oraz Stargardu Szczecińskiego oraz sąsiedztwo drogi krajowej nr 10 zapewnią łatwy i szybki dojazd do nas.

Zapraszamy wycieczki autokarowe!

Nasz hotel posiada ekskluzywną salę konferencyjną na 40 osób, przystosowaną do wszelkiego rodzaju szkoleń, zebrań i konferencji.

 

HOTEL WENUS posiada dwadzieścia sześć pokoi hotelowych jedno, dwu, trzy i czteroosobowe o wysokim standardzie, pokoje są przestronne i jasne. Każdy z nich posiada pełne umeblowanie i telewizor. Każdy pokój posiada własną łazienkę z toaletą, umywalką i prysznicem.

Personel hotelu zapewnia Państwu zawsze czystą pościel oraz codziennie świeże ręczniki w łazienkach. W każdej chwili hotelowi goście mogą ugasić pragnienie z darmowego automatu na zimną i gorącą wodę umieszczonego w hotelowym korytarzu.

Komfort, miła i profesjonalna obsługa oraz niska (już od 110 zł) cena spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych gości szukających wygód i intymności domowej atmosfery.

UWAGA! W cenie każdego pokoju wliczone jest śniadanie. Niewielkie odległości dzielące nas od takich ośrodków miejskich, jak Szczecin oraz Stargard Szczeciński oraz sąsiedztwo drogi krajowej nr 10 zapewnią łatwy i szybki dojazd do nas.

RESTAURACJA WENUS:

Największym atutem naszego hotelu jest niewątpliwie restauracja. Nasi kucharze każdego dnia serwują świeże i pyszne potrawy i są do Waszej dyspozycji zawsze od godz. 10:00 do godz. 22:00. W czynnym non-stop DRINK BARZE można skosztować szerokiej gamy alkoholi, a w chłodne, zimowe wieczory wypić gorącą herbatę lub kawę i zagrzać się przy kominku, który również dodaje niezapomnianego klimatu . Zapraszamy mieszkańców Szczecina, Stargardu Szczecińskiego i innych miejscowości do odwiedzenia naszej restauracji.

WESELA, PRZYJĘCIA WESELNE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, SYLWESTER W HOTEL WENUS:

SALA WENUS – OD 50 DO 120 OSÓB

 SALI BANKIETOWEJ – OD 100 DO 200 OSÓB

 DOSKONAŁE POTRAWY DO WYBORU Z BOGATEGO MENU KUCHNI STAROPOLSKIEJ (ZAŁĄCZNIK PDF) OPARTEJ NA NIEPOWTARZALNYCH RECEPTURACH PROFESJONALNYCH KUCHARZY

 WYKWALIFIKOWANI KUCHARZE OTWARCI NA PAŃSTWA SUGESTIE

 OGRÓDEK LETNI W OTOCZENIU PIĘKNYCH LASÓW, ZIELENI I KWIATÓW ZABAWY

 26 POKOI HOTELOWYCH, KTÓRE ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ MOŻNA WYNAJĄĆ I ODPOCZĄĆ

 

Nasza sala konferencyjna i bankietowa przystosowana jest do spotkań do 200 osób.

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Branże w których działa przedsiębiorstwo:
 • Nazwa firmy: Hotel "Wenus" Paweł Tkacz
 • Regon: 812733843
 • NIP: 9551908272
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Ulica: ul. Szczecińska 21
 • Województwo: Zachodniopomorskie
 • Miejscowość: 73-108 Kobylanka
 • Adres e-mail: biuro@hotel-wenus.pl
 • Nr telefonu: 91 577 90 76 ;
 • Adres strony internetowej: http://www.hotel-wenus.pl/
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 7 listopada 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 539509a20d514ccf

  

Dodaj opinię

Hotele i Motele