home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 1633 W tym miesiącu 34080
Lokalizacja: Woj.: Mazowieckie, powiat: Warszawa, miasto: Warszawa, ulica: Grójecka.

Techprint

Z nami zeskanujesz cały świat…

Certyfikat 2012
11156 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Dane kontaktowe do firmy

Szanowny kliencie,


Firma TECHprint jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem oferującym usługi kserograficzne, introligatorskie oraz poligraficzne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi ludzi, oraz wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu renomowanych firm takich jak RICOH, KIP, EPSON, WALLNER, ESTAFOLD, OPUS zapewniamy szybką i satysfakcjonującą obsługę. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części oraz tonerów, co gwarantuje wysoką jakość wydruków.

Wykonujemy takie usługi jak: drukowanie, kserowanie i plotowanie kolorowe i czarno-białe mało i wielkoformatowe, wydruki wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe, oprawianie prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska, drukowanie książek w formatach A5,A4 i B5,laminowanie,drukowanie szerokoformatowe i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, plotowanie, skanowanie mało i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, skanowanie OCR, oprawy introligatorskie, drukowanie z AutoCAD, drukowanie wizytówek, drukowanie ulotek, ramki aluminiowe,drukowanie kalendarzy i wiele, wiele innych.

Wyposażenie naszej drukarni opiera się na najwyższej klasy maszynach poligraficznych z wciąż poszerzanym i modernizowanym parkiem maszyn introligatorskich, które umożliwiają nam wykonanie najwyższej jakości produktów poligraficznych – takich jak: oprawa twarda, broszurowa oraz w spiralę, laminowanie, oprawę twardą introligatorską (plany mapy rzuty sytuacyjne) czy składanie rys. technicznych do formatów A4 i A3.

Wysoce wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem poligraficznym i introligatorskim obsługujący poszczególne maszyny zapewniają, że produkty przez nas wykonane są zgodne z Państwa oczekiwaniami i wszelkimi zasadami sztuki poligraficznej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Grójeckiej 43/1A, od poniedziałku do piątku od 8 do 18.

Produkty i usługi
* Kserowanie / Drukowanie
Oferujemy laserowe kopie oraz wydruki cz/b i kolorowe. Korzystamy z renomowanych maszyn firmy RICOH,
które zapewniają wysoką jakość wydruku oraz możliwość druku na wielu nośnikach: kalka, folia do rzutników, papier fakturowany.

* Plotowanie
Oferujemy szerokoformatowe wydruki czarno-białe i kolorowe do max. szerokości 1160 mm (44″). Wydruki oraz kopie wykonywane są na maszynach KIP 300 oraz EPSON STYLUS PRO 9700 o prędkościach wydruku do 6 mb/min. Drukujemy z plików: *jpg, *tiff, *DWG, *PLT,*pdf.

* Skanowanie
Oferujemy skanowanie dokumentów w trzech wariantach: kolorowe, skala szarości oraz monochromatyczne. Maksymalna szerokość dokumentu wynosi – 914 mm

* Konfekcjonowanie – prace wykończeniowe
Zszywanie dużej ilości kartek, dziurkowanie, przycinanie dużych formatów, bigowanie (załamywanie), składanie wydruków, laminowanie, itp

* Oprawy
Oferujemy oprawy: bindowane, zszywane, zbijane, grzbiety wsuwane, oprawę prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska oprawę planów i map do urzędów.

* Skład graficzny
Oferujemy projektowanie graficzne ulotek, wizytówek, banerów, itp.

* Oprawy wydruków wielkofomatowych
Oprawa map w rurki PCV oraz obrazów w ramki aluminiowe.

* Pozostałe usługi
Oferujemy również: druk wizytówek, ulotek, papierów firmowych, gadżety reklamowe itp.

- Oferta dla firm:
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach najważniejsze czynniki to czas realizacji zlecenia, jakość i koszt.

Dlatego wychodząc naprzeciw tym wymaganiom stworzyliśmy specjalną ofertę skierowaną do firm.

- Oferta dla uczniów i studentów
Przyjdź do nas. U nas masz zawsze 10% rabatu.

Bez ściemniania i ukrytych kosztów.

Z nami zeskanujesz cały świat..., 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Lokalizacja na mapie.

Dodatkowe informacje o firmie

 • Nazwa firmy: Techprint
 • NIP: brak
 • Rodzaj działalności: Usługi
 • Kraj: Polska
 • Kod pocztowy: 02-031
 • Ulica: Grójecka
 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: Warszawa
 • Nr budynku: 43
 • Powiat: Warszawa
 • Nr lokalu: 1a
 • Osoba kontaktowa: Biuro
 • Adres e-mail: biuro@techprint.pl
 • Nr telefonu: 695 248 237
 • Adres strony internetowej: http://www.techprint.pl
 • Akceptacja regulaminu: Akceptuję
 • Lista: 4 października 2012
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ID Ogłoszenia: 852506d4a9e8e5d8

  

Dodaj opinię

Pozostałe Usługi