home
Online 0

Wyświetlenia:Dzisiaj 313 W tym miesiącu 53660
1234

Wypełnij formularz.

Przygotujemy bezpłatny projekt oraz wycenę jeżeli wybierzesz dodatkowe moduły.

              Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego prosimy o wypełnienie poniższego briefa według uznania i swoich potrzeb. Im więcej informacji nam przekażesz tym lepiej dopasujemy produkt do Ciebie. Nie zwlekaj zadbaj o swoją firmę już dziś!

 

Imię i nazwisko Numer telefonu Twój adres email
(wymagane) (wymagane) (wymagane)

Pełna nazwa firmy

(wymagane)

Adres Firmy

(wymagane)

Wybierz opcję

(wymagane)

1. Co Państwa wyróżnia?

Proszę wypisać 5 (lub więcej) przymiotników, które według Pani/Pana najlepiej opisują Pańską firmę, zaczynając od tej najważniejszej/najbardziej istotnej.

2. Konkurencja?

Proszę wymienić strony/firmy, które uważacie Państwo za swoją konkurencje. Każde dodatkowe informacje o takich firmach będą bardzo przydatne (adres strony, słowa kluczowe opisujące ich działalność, mocne strony).

3. Dobre przykłady

Proszę podać około 5 stron o podobnej tematyce, które się Pani/Panu podobają, a niekoniecznie są konkurencją. Co się Pani/Panu w nich podoba? Czy coś by Państwo w nich zmienili?

4. Złe przykłady

Proszę podać około 5 stron, których Pani/Pan nie lubi. Co się Pani/Panu w nich nie podoba?

5. Produkty i Usługi

Proszę podać usługi z Państwa oferty, które są według Pani/Pana najlepsze.

6. Silne strony sprzedaży

Prosimy o wyjaśnienie, dlaczego Państwa produkty lub usługi są lepsze od konkurencyjnych. Co wyróżnia je na tle konkurencji?

7. Cele użytkownika

Dlaczego ludzie będą odwiedzać Państwa stronę? Dlaczego odnajdą ją, gdy nie wiedzą o Państwa istnieniu? Dlaczego na nią wrócą?

8. Docelowa grupa odbiorców

Jaki typ odbiorców odwiedza Państwa stronę? Kto jest docelową grupą odbiorców? Prosimy o podanie takich cech jak: wiek, wykształcenie, status zarobokowy, ekonomiczny, rola w społeczeństwie etc. Prosimy o jak najlepszy opis.

9. Druga grupa odbiorców

Jaki inny typ odwiedzających Pana interesuje? Czy są to firmy biznesowe odwiedzające w celu współpracy, poszukujący pracy? Prosimy o określenie drugiego typu odbiorców tak jak w powyższym pytaniu.

10. Dostępność i Użyteczność

Czy odwiedzający będą mieli jakieś specjalne potrzeby (np. uwzględnienie dla niepełnosprawnych - słabowidzących/niewidzących, mobilność, języki).

11. Przeznaczenie strony

Co odwiedzający z punktów 8 i 9 mają zobaczyć po wejściu na stronę. Co mają robić jak już bedą w środku? Czy ma Pani/Pan plan na to co użytkownik powinien móc zrobić na stronie?

12. Podstrony

Czy są określone podstrony, które należy zamieścić na stronie?

13. Cele strony

Jakie są cele strony w odniesieniu do celów Państwa firmy? Jak ta strona ma pomóc biznesowi? Do czego ma się przysłużyć w ogólnym planie biznesowym firmy?

14. Usługi na stronie

Jakie usługi powinna oferować strona (kalendarz, porównanie cen, wykresy, formularz kontaktowy)? Dla każdej usługi prosimy o określenie celu jej istnienia w serwisie.

15. NIE! na stronie

Czy są jakieś rzeczy, których nie chce Pani/Pan umieszczać na stronie (aktualności, flash, reklamy, wyskakujące okienka)?

16. Domeny i hosting

Proszę podać nazwy domen, które Państwo posiadają. Jeśli nie posiadają Państwo domeny, proszę podać proponowany adres internetowy. Czy posiadają Państwo umowę z jakąkolwiek firmą hostingową?

17. Preferowany termin realizacji

Jakim terminem realizacji są Państwo zainteresowani?

18. Pozycjonowanie

Jaką kwotę miesięcznie chcieli by Państwo przeznaczyć na mocne pozycjonowanie w popularnych przeglądarkach?

Dla konsumentów

Szukaj w serwisie