home
Online 5

1234

Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami Pakietu Członkowskiego.

Zwróć uwagę jak wiele korzyści łączy w sobie jeden pakiet usług i produktów.

Program Najlepsza Firma stanowi dla przedsiębiorców potężne i innowacyjne narzędzie to niezbędny składnik działającej oraz chcącej rozwijać się w obecnych czasach Firmy. Analizując aktualne potrzeby oraz niejednolity charakter działań firm w różnych branżach tworzymy platformę, która znakomicie wspomaga biznes na wszelkich płaszczyznach. 

Elastyczny i profesjonalnyprofil firmowy

 

 Świetna promocja dla każdej firmy

 

Dodatkowe elementy -większe możliwości

Opiekun techniczny   Certyfikat Najlepsza Firma   Przetargi dodatkowe korzyści
  Przydzielony opiekun Twojej firmie pomoże w tworzeniu profesjonalnego wizerunku oraz udzieli cennych wskazówek, w jaki sposób dopracować profil, aby osiągnąć najlepsze efekty.   Po zakończeniu weryfikacji gdzie podstawą jest pozytywna ocena, opinie Klientów oraz rzetelność Twojej firmy uhonorujemy Cię tym odznaczeniem. Przekonaj się jak to działa na Klientów, Certyfikat jest nieodpłatny, po prostu zasługujesz by go mieć.   Twoja firma bierze udział w przetargach, mamy coś specjalnego. Tysiące przetargów aktualizowanych każdego dnia oraz przejrzysta wyszukiwarka sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego z Twojego regionu i branży.
Opis firmy bez ograniczeń   Facebook Google+ i inne   Oferty pracy nowość
  Szczegółowy opis firmy, dowolnie skomponowane informacje np.: o historii firmy, zakresie działalności, marki i specjalizacje. Dowolna kolorystyka i układ ilość słów i znaków nieograniczona.   Wtyczki społecznościowe sprawią, że klienci błyskawicznie mogą polecać Twoją ofertę swoim znajomym. Dodaj informacje o swojej stronie na Facebooku i zbieraj kolejne polubienia bez żadnych dodatkowych kosztów.   Poszukujesz pracowników, dodajesz ogłoszenia w prasie lub w innych miejscach. Dodaj swoją ofertę pracy, dotrzesz do większej ilości osób lub podaj link w prasie do oferty w serwisie a zainteresowani otrzymają więcej informacji.
Logo i galeria zdjęć   Odpowiadaj klientom publicznie   Moduł „Mój panel”
  Logo Twojej firmy na profilu to profesjonalny wizerunek w wynikach wyszukiwań dodatkowo zwróci uwagę. Dodawaj zdjęcia pokażesz swoje osiągnięcia za pomocą obrazu, zyskasz uznanie potencjalnych klientów.   Otrzymujesz pozytywne opinie podziękuj klientom. Komentuj opinie i komentarze udowodnisz, że zależy Ci na opinii Klientów. Odpowiedz na niekorzystne opinie, obronisz swoją firmę, możesz również wyrzucić negatywne opinie z profilu po prostu nie będą się wyświetlały   Edycja profilu w dowolnym czasie i miejscu. Zakładka „Mój panel” umożliwi Ci bieżącą kontrolę oraz zarządzanie informacjami o swojej firmie. Z tego miejsca dodasz również dodatkowe ogłoszenia, sprawdzisz ilość wyświetleń swojej dowolnej oferty z dokładnością do danego dnia.
Adres i dane kontaktowe   Market zleceń, Aukcje   Cykliczne raporty skuteczności
  Dane kontaktowe w głównym miejscu sprawią, że żaden Klient nie przeoczy np.; telefonu czy maila do Twojej firmy. Adres pomoże w wynikach wyszukiwani, wszyscy szukają lokalnych firm, usług i produktów.   Dodanie dodatkowych ofert w Markecie zleceń lub w module Aukcje o poszczególnych produktów lub usługach to świetny sposób na zdobycie nowych Klientów którzy szukają konkretnych usług lub produktów.   Co kwartał otrzymasz pełny raport o ilości tygodniowych wejść na Twój profil. Dowiesz się również jakich słów kluczowych użyli odwiedzający trafiając na profil z wyszukiwarki Google, z jakich miast i regionów pochodzili i wiele innych.
Opinie klientów i ocena   Tablica aktualności   Podręcznik Najlepsza Firma
  Pozytywne opinie zbudują lepszy wizerunek firmy tym samym zwiększa skuteczność profilu. Wysoka ocena gwiazdkowa poprawi pozycję Twojej firmy podczas wyszukiwań. Najwyżej oceniane firmy są dodatkowo promowane.   Dodawaj aktualne informacje o firmie, nowościach dodatkowych usługach czy kolejnych produktach w ofercie. Informuj o promocjach i ofertach specjalnych. Pisz co chcesz udowodnisz, że Twoja firma jest cały czas dostępna online i służy pomocą.   Decydując się na przystąpienie do programu otrzymujesz drukowaną publikację autorstwa naszych specjalistów, przekazujemy tym samym bogatą wiedzę na temat podstaw e-marketingu, reklamy w Internecie, promocji w sieci, korzystania z narzędzi w serwisie i wiele innych.
Promocja firmowej strony   Pozycjonowanie w serwisie   Osobisty adres strony
  Posiadasz stronę firmową dodaj linki i przekieruj na nią użytkowników, by zwiększyć ilość odwiedzających. Linki są bardzo wartościowe pod kątem pozycjonowania.   Poproś swoich obecnych klientów o dodanie opini lub ocenę gwiazdkową firmy, dzięki temu podniesiesz swoją pozycję na listach firm. Wszyscy mają równe szanse Twoja firma może zostać liderem programu w swojej branży.   Jeżeli nie posiadasz strony zewnętrznej wybierz unikalny adres w domenie serwisu dla twojego profilu np.; TwojaFirma.najlepszafirma.pl będziesz mógł umieścić swój adres na wizytówkach oraz łatwo ją zapamiętasz.
Branże szczegółowe   Korzystaj z forum   Profesjonalny adres e-mail
  Wybierz 7 branż szczegółowych z pośród kilku tysięcy dostępnych. Sprawi to że Twoja firma będzie wyświetlała się w chwili wyszukiwania przez klientów odpowiednich usług i produktów.   Bądź aktywny na form eksperci radzą, odpowiadaj na pytania zadawane przez Użytkowników. Pochwal się swoją fachową wiedzą oraz. Udowodnisz, że Twoja firma jest nowoczesna i profesjonalna, zdobędziesz większą ilość Klientów.   Zamów darmowy adres e-mail dla swojej firmy, np.: TwojeImię@najlepszafirma.com.pl lub TwojaFirma@najlepszafirma.com. Możesz również wybrać swój osobisty adres np.; biuro@Twojafirma.najlepszafirma.pl
Lokalizacja firmy na mapie   Potwierdź pozytywne relacje z Klientami    
  Lokalizacja na mapie zorientuje klientów gdzie można Cię znaleźć i w jaki sposób dotrzeć do Twojej Firmy. Lokalni klienci wybiorą Twoją firmę wydrukują mapkę i dotrą do celu, by skorzystać z oferty.   Nie czekaj na pierwsze opinie o Twojej firmie, na początku możesz poprosić swoich obecnych klientów o pozytywną opinię lub komentarz. Poproś również o wizytę na profilu, najczęściej odwiedzane profile automatycznie są dodatkowo promowane.