home
Online 5

1234

Program Najlepsza Firma powstał z myślą o

budowaniu pozytywnych relacji FIRMA-KONSUMENT.

Przedsiębiorstwa prywatne i instytucje oznaczone znakiem „Najlepsza Firma” oświadczają, że ściśle przestrzegają zasad programu a doskonałe relacje z Klientami to norma. Najwyższa jakość wykonywanych usług oraz najwyższa jakość produktów jest bezustannie kontrolowana przez nich samych, klientów oraz komisję certyfikacyjną. Mimo wszystko, każda osoba mająca jakikolwiek problem z firmą oznaczoną naszym znakiem jakości, proszona jest o niezwłoczne powiadomienie. Zgłoszenia można wysyłać poprzez czerwoną zakładkę „Zgłoś naruszenie” widoczną na każdej podstronie serwisu po prawej stronie, zgodnie z instrukcją zamieszczoną nad polami.

Jeżeli istnieje podejrzenie o nieuczciwych praktykach czy nadużyciu ze strony firm lub przedsiębiorstw nie należących do programu, również prosimy o zgłoszenie a postaramy się pomóc i rozwiązać sprawę polubownie. Wszelkie nasze usługi są nieodpłatne. Kliknij by dowiedzieć się więcej.

Jakie warunki spełnia przedsiębiorstwo należące do programu Najlepsza Firma?
  • Posiada nienaganną opinię wśród Konsumentów.
  • Produkty jakie oferuje są zawsze bezpieczne i zgodne z ogólnie przyjętymi normami.
  • Usługi jakie oferuje są zawsze realizowane na możliwie najwyższym poziomie.
  • Posiada rzetelną stronę internetową lub biuro gdzie poświadczymy autentyczność danych i zbadamy poziom świadczonych usług oraz proponowanych produktów.

Dla konsumentów

Szukaj w serwisie