home
Online 5

1234

Misja programu Najlepsza Firma

    W dzisiejszych czasach opinia o firmie jest priorytetowa.  Pogłębiający się kryzys często powoduje stosownie nieuczciwych praktyk ze strony firmy do swoich Klientów. Najlepsza Firma.pl  mówi stop, sukcesywnie ostrzegając i chroniąc konsumentów przed tego typu sytuacjami. Dzięki temu, że obok nazwy firmy pojawia się znane logo „Najlepsza Firma” Klienci postrzegają takie przedsiębiorstwo jako uczciwe, przyjazne i godne zaufania.

    Obecnie rynek Polski można określić, jako przesycony, czyli taki, gdy ilość  ofert usług i produktów proponowanych przez przedsiębiorców przekracza zapotrzebowanie konsumentów . Dlatego też certyfikat „Najlepsza Firma” wyróżnia podmioty godne zaufania, dzięki niemu to te w pierwszej kolejności  będą wybierać klienci.


Dlaczego powstał program Najlepsza Firma?

Najlepsza Firma jest inicjatywą powstałą w związku z coraz częstszymi nadużyciami firm wobec konsumentów. Firmy certyfikowane przez ten prestiżowy program są sprawdzane głównie pod kątem zadowolenia Klientów, uczciwości i rzetelności. Program „Najlepsza Firma” dedykowany jest także instytucjom użytku publicznego i społecznego, które wyróżniają się szacunkiem wśród konsumentów w kraju, wiarygodnością i rzetelnością w realizowaniu swoich celów statutowych i misji, dla których zostały w istocie powołane.


O serwisie

Serwis najlepszafirma.pl to ogólnokrajowy, opiniotwórczy portal, którego głównym zadaniem jest  promowanie małych i średnich przedsiębiorstw, które działają w sposób profesjonalny, dbają o etykę biznesową oraz gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Pierwszorzędnym celem portalu jest wyrównanie szans oraz umożliwienie bezpłatnej promocji małych i średnich firm. Największe firmy mając świadomość tego że 90% konsumentów poszukuje firm, produktów oraz usług w Internecie  wykorzystuje ogromne zasoby i środki finansowe na promocję w sieci i pozyskują w ten sposób tysiące klientów. Co nie przekłada się na promocję rzetelnych lokalnych producentów czy przedsiębiorców. Dlatego z pomocą programu „Najlepsza Firma” również małe i średnie przedsiębiorstwa lokalne mają szansę rozpowszechniać swoje usługi i promować rodzime marki wśród największych zasobów potencjalnych Klientów.


Do kogo skierowany jest program?

Ten program skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich firm, które są w stanie potwierdzić swoje doskonałe relacje z Klientami. Jeżeli prowadzisz firmę i zatrudniasz nie więcej niż 20 osób ten program jest stworzony własnie aby Ci pomóc. Każda działalność należąca do grona „Najlepszych Firm” jest szczegółowo weryfikowana a następnie publikowana za pomocą profesjonalnego i indywidualnego profilu w naszym serwisie i całym internecie.


Co daje uczestnictwo w programie?

Uczestnictwo w programie ma za zadanie wyrównanie szans dla mniejszych lokalnych firm, które nie są w stanie przeznaczyć dziesiątków tysięcy złotych na promocje w Internecie. Uzyskanie nieodpłatnego odznaczenia „Najlepsza Firma” utwierdza i buduje pozytywny wizerunek, umacnia pozycję przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych oraz aktualnych Klientów. Firmy i instytucje należące do programu potwierdzają rzetelność, uczciwość i najwyższą jakość produktów, najwyższe możliwe standardy oferowanych usług.

Dzięki temu Konsumenci na co dzień szukający w Internecie oraz  naszym serwisie produktów i usług mogą zapoznać się również z ofertą Twojej firmy. W dzisiejszych czasach Klientom zależy na współpracy z solidnymi, rzetelnymi oraz niezawodnymi firmami z coraz większym dystansem podchodzą i sięgają po oferty dużych firm gdzie nierzadko jednostkowy Klient ma dla tych gigantów małe znaczenie. Certyfikat, który otrzymuje firma/przedsiębiorstwo należące do programu utwierdza w przekonaniu, że wybór dokonany przez szukającego był najlepszy z możliwych.

 

Pamiętaj! „Znacznie łatwiej dotrzeć do Klientów, jako pierwszy niż przekonywać ich, że to właśnie Twój produkt lub usługa jest lepsza.”