home
Online 5

1234

Nasz zespół

 

Program Najlepsza Firma tworzymy z myślą o budowaniu pozytywnych relacji między firmami a klientami. Tworzymy z pasją, dlatego serwis Najlepsza Firma to rzetelna, uczciwa i innowacyjna myśl, jesteśmy gotowi zmierzyć się ze wszelkimi niedogodnościami a program ten będzie trwał i promował dobrych przedsiębiorców. Najlepsza Firma to serwis, który z dnia na dzień przyciąga nowych użytkowników. Wiemy, że zaufało nam tysiące konsumentów, jesteśmy pewni, że ten serwis to najbardziej zaufana witryna w Polsce promująca przede wszystkim dobrych i uczciwych przedsiębiorców.


   Jesteśmy grupą ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie reklamy i marketingu, handlu i technologii informatycznych, co najważniejsze, jesteśmy również polskimi konsumentami. Związała nas pasja do idei programu, Internet to potężne i pozytywne narzędzie ale wykorzystują go również nieuczciwi ludzie i firmy. My po prostu mówimy NIE, chcesz się z nami skonsultować? Napisz na info@najlepszafirma.pl
   Nasz zespół to grupa młodych, dynamicznych i kreatywnych ludzi, dla których Internet jest pasją. Tę pasję przelewamy na swoje działania związane z szerzeniem naszych idei oraz tworzeniem i rozbudową serwisu. Przy czym pomagają nam wszyscy użytkownicy udostępniając swoje uwagi, spostrzeżenia o funkcjonalnościach oraz działaniu serwisu i nie tylko, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

   Nie nastawiamy się na zysk. Naszym głównym celem jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności naszych Klientów w dziedzinach, na których dobrze się znamy dlatego chcemy się tym dzielić. Nasi klienci to pozytywnie nastawieni do prowadzenia interesów przedsiębiorcy i fachowcy. Nasi użytkownicy to konsumenci, do których podchodzimy z szacunkiem i respektem. Nasi przedsiębiorcy dobrze wiedzą, że najlepszą nagrodą w ciężkim codziennym życiu przedsiębiorcy jest zadowolony Klient, który z chęcią sięga po nasze usługi, produkty itp. Budzimy się i działamy dla naszych Klientów!
   Pomagamy małym i średnim firmom, które uzyskały szacunek i zadowolenie Klientów. Pomagamy w tworzeniu własnej strategii marketingowej, nasz cel to wyrównanie szans w walce o Klienta,  bo przecież taką walkę obserwujemy na co dzień. Pomagamy przedsiębiorcom w wykreowaniu i umocnieniu własnej lokalnej marki. Doskonale wiemy, że ogromne firmy, które wydają krocie na reklamę i marketing, zazwyczaj nie były by w stanie konkurować z dobrym lokalnym przedsiębiorcom.
   Dzięki nam dobrzy, lokalni fachowcy i przedsiębiorcy mogą zaistnieć w kraju oraz poprawić swój lokalny wizerunek, jest to możliwe nawet przy minimalnej wiedzy informatycznej i marketingowej. Nasi specjaliści służą profesjonalną pomocą z zakresu informatyki, technologii IT, prawa, reklamy i marketingu.

 

Możesz nam śmiało zaufać będąc zarówno konsumentem jak przedsiębiorcą.
Prowadzisz firmę? Sprawdź się i dołącz do naszego prestiżowego grona a my przedstawimy Twoją firmę, umiejętności i talent szerokiej grupie odbiorców.