home
Online 5

1234

Jakie dane gromadzimy w serwisie?

1. Dane Firm które nie stanowią danych osobowych.

Dane zbierane podczas rejestracji
Aby firma mogła skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu osoba reprezentująca lub właściciel będzie musiał się zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy jedynie o wybraną nazwę użytkownika oraz adres e-mail .

Dane zbierane podczas dodawania firmy do programu.
Zanim będziemy mogli opublikować na serwisie informacje „reklamę” firmy  poprosimy o takie dane jak branża w której działa firma oraz Dane firmy: (Tytuł profilu, Nazwa firmy, Regon, KRS, NIP, Przeważający PKD, Rodzaj działalności) Adres firmy: (Kraj, Kod pocztowy, Ulica, Województwo, Miejscowość, Nr budynku, Powiat, Nr lokalu) Dane kontaktowe: (Imię i nazwisko osoby kontaktowej, Adres e-mail, Nr telefonu, Adres strony internetowej, Faks) oraz napisane własnymi słowami informacje o firmie. Wszelkie dane przesyłane oraz umieszczane w serwisie są danymi, które każda z firm publikuje zgodnie z własną wolą, w każdej chwili może je zaktualizować lub usunąć w tym celu wystarczy napisać odpowiednie oświadczenie na adres mailowy info@najlepszafirma.pl lub wykonać to samemu usuwając swój profil w menu „mój panel” dostępnym po zalogowaniu.

2. Dane osób Użytkowników odwiedzających serwis:

O jakie dane oraz gdzie możemy o nie poprosić od osób prywatnych?

a) Korzystając z formularza „zgłoś naruszenie” gdzie poprosimy o imię i nazwisko oraz adres e-mail

b) Korzystając z formularza „zamów rozmowę” gdzie poprosimy o imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

c) Korzystając z formularza „newsletter” gdzie poprosimy o imię adres e-mail.

d) Powyższe dane przekazane w ramach odpowiednich formularzy służą jedynie do realizacji czynności związanych z ich przekazaniem.

Dane zbierane automatycznie
Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące techniczne Użytkownika, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o firmach oraz osobach prywatnych podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz korzystać z funkcji serwisu.

Jeżeli otrzymaliśmy dane z Newsletter, lub w inny sposób wyrażono zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy je w celu wysłania naszych informacji biuletynowych. Jednocześnie rejestrując się w serwisie uzytkownicy wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji biuletynowych.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników w naszym serwisie internetowym, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku. Sprawdź i zapoznaj się również z polityką cookie.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu manu „mój panel”, możesz samodzielnie wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć można jedynie zablokować rejestrowanie plików cookie na Twoim urządzeniu więcej dowiesz się tutaj. Lub zgłaszając taką prośbę bezpośrednio na adres info@najlepszafirma.pl

W jaki sposób zabezpieczamy dane osobowe?

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zmiany polityki prywatności w serwisie.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności w serwisie najlepszafirma.pl oraz powiadomienie wszystkich użytkowników w okresie do 14 dni elektronicznie na adres e-mail zapisany przy rejestracji.

Kontakt

Podmiot zbierający dane: Ads Network Global sp. z o.o. – 04-161 Warszawa ul. Komorska 48a

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie „kontakt”.

Dla konsumentów

Szukaj w serwisie